Nezabudnite: Telekom oddnes dáva neobmedzené dáta zadarmo | POSTUP

Ak ste zákazníkom Telekomu a platíte si paušál, máme skvelé správy.

Telekom pred pár dňami prezradil, že si pre svojich zákazníkov pripravil veľké letné prekvapenie. Zákazníci využívajúci paušálne služby si oddnes môžu aktivovať neobmedzené dáta. Akcia platí až do konca augusta, pričom aktivovať balíček si je nutné v júli a v auguste zvlášť.

Operátor potvrdil, že rovnaký benefit platí pre T paušály, no súčasne aj pre staršie ÁNO a Happy paušály. Je pritom úplne jedno či máte paušál za 11 € alebo za 50 €. Neobmedzené dáta získavajú všetci.

Telekom pod neobmedzenými dátami myslí balíček 1 TB dát (1 000 GB), ktorý sa po aktivovaní minie ako prvý a až na to sa začnú míňať dáta, ktoré sú súčasťou vášho paušálu.

Postup ako si aktivovať balíček je veľmi jednoduchý. Budete naň potrebovať Telekom aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť pre Android aj iOS zariadenia.

  1. Otvorte si aplikáciu Telekom a nájdi pútač „Objavte krásy Slovenska“
  2. Kliknite na „Aktivujte si Nekonečné dáta k paušálu“
  3. Kliknite na „Aktivovať Nekonečné dáta“
  4. Potvrďte aktiváciu
  5. Hotovo, Telekom vám pripíše 1 000 GB dát.
TIP REDAKCIE
Ďalší veľký úspech NASA: Vedcom sa podarilo vypestovať rastliny z mesačného prachu!

Operátor si malé prekvapenie pripravil aj pre tých, ktorí používajú Predplatenku na kredit. Ak si počas leta (od 1. júla do 31. augusta) aktivujete balík 10-dňových dát, na jeden deň si môžete vybrať Nekonečné dáta. Túto stratégiu pritom môžete využívať opakovane až do konca leta.