AKTUÁLNE: Telekom dáva neobmedzené dáta na celé leto. Takto ich aktivujete

Telekom dnes v tlačovej konferencii pre médiá prezradil, že na celé leto, t.j. júl a august 2021, zákazníkom ponúka úplne neobmedzené dáta. Akcia sa týka zákazníkov so všetkými paušálmi.

Operátor počas krátkeho virtuálneho stretnutia s médiami potvrdil, že neobmedzené dáta si budú môcť užiť všetci zákazníci s paušálmi. Je pritom jedno či máte nové T paušály, alebo staršie ÁNO či Happy paušály. Je tiež jedno, či máte paušál za 11 € alebo drahší. Podobnú akciu Telekom priniesol minulý rok počas lockdownu, keď neobmedzené dáta ponúkal tri mesiace vkuse.

Veľmi vítaný benefit sa bude dať aktivovať cez Telekom aplikáciu, ktorá vás na to upozorní prostredníctvom banneru. Operátor však upozorňuje, že balíček „nekonečna“ si bude potrebné aktivovať dvakrát. Prvýkrát pre júl a druhýkrát pre august.

Skvelou správou je aj to, že nekonečné dáta nebudú platiť len pre 4G sieť, ale aj pre novú 5G sieť, ktorú Telekom postupne rozširuje. Ponuka platí pre rezidentných zákazníkov a tak isto aj pre biznis zákazníkov. Smolu majú tí, ktorí majú predplatené nekonečné dáta, keďže pre nich sa nič nemení.

TIP REDAKCIE
Facebook v Európe chystá revolúciu: Vytvorí 10 000 pracovných miest, no čo presne plánuje?
Telekom aplikácia
Neobmedzené dáta si budete môcť aktivovať v Telekom aplikácii.

Predplatenka – Neobmedzený deň

Malé prekvapenie sa ušlo aj zákazníkom s predplatenkou. Pre ňu platí akcia „Letný bonus,“ počas ktorého môžu získať neobmedzené dáta (rýchlostne aj objemovo) na jeden deň. Stačí si aktivovať 10-dňový dátový balíček (1 GB na 10 dní za 2 €) a následne si v aplikácii vybrať jeden deň, počas ktorého dáta pôjdu plnou rýchlosťou. Takto to môžete spraviť 6-7 krát, resp. do konca augusta.

Operátor si k peknému darčeku pre všetkých zákazníkov pripravil aj reklamné spoty a rôzne pútače. Tie sa do obehu dostanú už budúci týždeň.

Total
190
Zdieľaní
Total
190
Zdieľať