Nezabudnite: V nedeľu si môžete aktivovať ďalší balík Nekonečných dát od Telekomu

Benefit pre všetkých zákazníkov s paušálmi T, Happy a Áno.

Operátor Slovak Telekom spustil pred mesiacom letnú dátovú kampaň, ktorú spojil s objavovaním krás Slovenska. V rámci kampane si môžu zákazníci využívajúci paušály operátora aktivovať balíček Nekonečných dát (1000 GB).

Telekom si pre svojich zákazníkov pripravil dva takéto balíčky – jeden pre mesiac júl a druhý pre august. Platnosť prvého balíčka vyprší v sobotu, 31. 7. 2021. Druhý dátový balíček si môžu abonenti aktivovať už túto nedeľu, 1. augusta.

Čím skôr si dátový benefit aktivujete, tým skôr ho môžete prečerpať. Bonusové dáta sa totižto budú čerpať ako prvé, až po ich minutí začne ubúdať z objemu dát, ktoré sú súčasťou paušálov. Benefit platí pre všetky T paušály a taktiež pre staršie programy Happy a Áno.

telekom

Pre zákazníkov Predplatenky naďalej platí možnosť získať jeden deň prenášania dát plnou rýchlosťou s balíčkom Nekonečné pripojenie na 10 dní. Tento bonus sa rovnako aktivuje v aplikácii Telekomu a zákazník si vyberie konkrétny deň, kedy chce benefit využívať.

Aktivácia neobmedzených dát v Telekome

Aktivácia Neobmedzených dát je jednoduchá. Stačí otvoriť aplikáciu Telekom, v spodnej časti ťuknúť na pútač Objavte krásy Slovenska a následne na tlačidlo Aktivovať Nekonečné dáta. V poslednom kroku aktiváciu potvrdíte a môžete si užívať mobilné dáta navyše.