Samsung

Samsung pozýva na online podujatie. Ukáže nové hodinky Galaxy Watch 4?

Galaxy MWC Virtual Event.

Technologický veľtrh Mobile World Congress 2021 sa tento rok koná neskôr, na prelome mesiacov jún a júl. Podujatia sa zúčastní aj Samsung, ktorý verejnosti predvedie novinky zo sveta zariadení Galaxy.

Mobile World Congress 2021 sa za normálnych okolností odohráva začiatkom roka, organizátori termín presunuli kvôli pandémii nového koronavírusu. Oplatilo sa.

MWC 2021 totižto počíta aj s fyzickou prítomnosťou návštevníkov a vystavovateľov, ktorí však musia dodržiavať prísne bezpečnostné opatrenia. Organizátori vyžadujú odstupy, rúško a samozrejme negatívny test na COVID-19.

V rámci veľtrhu Mobile World Congress 2021 si Samsung pripravil online podujatie s názvom Galaxy MWC Virtual Event. Udalosť prebehne 28. júna, čiže budúci pondelok o 19.15 hodine nášho času.

Podľa pozvánky sa bude výrobca na virtuálnom stretnutí zaoberať ekosystémom prepojených zariadení Galaxy, predstaví svoju víziu budúcnosti inteligentných hodiniek a miesto zostane aj pre inovácie v oblasti zabezpečenia zariadení.

TIP REDAKCIE
Facebook dostal miliónovú pokutu, zatajoval informácie o prevzatí Giphy
samsung
Foto: Samsung

Žiadne veľké konkrétnosti teda Samsung neprezradil, musíme sa preto spoliehať iba na predpoklady. Spoznáme nový hardvér? Podľa sprievodnej grafiky to vyzerá, že áno. Skôr by sme s tým ale nepočítali. Na premiéru hodiniek Galaxy Watch 4, ale aj smartfónov Galaxy Z Fold 3 či Galaxy S21 FE je ešte priskoro.

Samsung sa bude zrejme venovať novej verzii operačného systému Wear OS 3.0 od Google, na vývoji ktorej sa sám podieľal. Tento systém nahradí v nových hodinkách Galaxy Watch 4 platformu Tizen. Výrobca tak pravdepodobne odprezentuje schopnosti a výhody nového Wear OS 3.0, čím si pripraví pôdu na neskoršie predstavenie smart hodiniek.

Ako to nakoniec bude, zistíme až budúci pondelok. Udalosť bude vysielaná naživo na YouTube, minimálne fanúšikovia značky by sa nudiť nemali.

Total
28
Zdieľaní
Total
28
Zdieľať