Expresné vyriešenie: Samsung Galaxy S21 získava aktualizáciu, opravuje problém s prehrievaním

Veľmi dôležitá aktualizácia príde aj na Slovensko.

Samsung dnes uvoľnil už tretiu júnovú firmvérovú aktualizáciu určenú pre sériu Galaxy S21. Šíriť sa zatiaľ začala v Južnej Kórei, Nemecku a Thajsku. Prvé dve aktualizácie nepatrili medzi tie vydarené a preto sa objavili len vo veľmi malom počte krajín.

Nová verzia je určená pre smartfóny Galaxy S21, Galaxy S21+Galaxy S21 Ultra. Aktualizácia nesie označenie G99xxXXU3AUF6. Prináša niekoľko dôležitých opráv, medzi ktorými je aj spomalený alebo zasekávajúci sa fotoaparát (aplikácia) a vylepšuje aj videohovory. Okrem toho sa môžete tešiť aj na funkciu, ktorá dokáže skenovať QR kódy z obrázkov uložených v galérii.

Čo je však dôležitejšie, aktualizácia opravuje problém na smartfónoch série Galaxy S21, ktorý spôsoboval nechcené prehrievanie. Ak sa vám telefón vo vrecku prehrieval (viac informácií TU), počkajte na opravný balíček, ktorý by to mal vyriešiť.

Ak máte jeden z troch smartfónov Galaxy S21, nezabúdajte pravidelne kontrolovať aktualizácie. Spraviť tak môžete v Nastaveniach -> Aktualizácia softvéru -> Stiahnuť a nainštalovať. Ak by vám telefón aktualizáciu ponúkol aj u nás na Slovensku, nezabudnite nám o tom dať vedieť tu v komentároch alebo na redakcia@techbyte.sk.

Aktuálna cena modelu Samsung Galaxy S21 Ultra