galaxy watch active 4

Galaxy Watch 4 sú na ceste k nám! Chystané hodinky od Samsungu pózujú na kvalitných renderoch

Predstavené nám majú byť už dnes večer.

Samsung nám už zrejme dnes o 19:15 odhalí najnovšiu generáciu svojich špičkových inteligentných hodiniek. Samozrejme, reč je o Galaxy Watch 4, ktoré sa nám krátko pred začiatkom online podujatia ukazujú na pomerne kvalitných renderoch.

Ešte začiatkom mesiaca sme sa dozvedeli, že Galaxy Watch 4 budú disponovať podporou pre 5 W nabíjanie, rovnako rýchle, aké ponúka aktuálna generácia. Taktiež sa očakáva, že adaptér sa v krabičke nachádzať nebude. Ak už vlastníte Galaxy Watch, nemal by to byť problém.

Ak nie, je vysoko pravdepodobné, že si nabíjačku budete musieť zaobstarať samostatne. Z aktuálnej generácie Galaxy Watch si však hodinky podľa všetkého neprevezmú len nabíjanie, ale aj ochrannú vrstvu, ktorá pokryje ciferník. Aj v tomto prípade sa totiž máme dočkať Gorilla Glass DX Plus, píše Android Authority.

Galaxy Watch 4 na renderoch: Elegantný dizajn, ktorý sadne obom pohlaviam

Teraz sa dozvedáme trochu odlišné informácie – netýkajú sa interiéru, ale exteriéru. Nové rendery prezentujú elegantný dizajn, ktoré hodinky ponúknu v dvoch veľkostiach, a to 40 mm a 44 mm. Sadnúť by tak mali obom pohlaviam. O rendery sa s nami podelil server 91Mobiles.

TIP REDAKCIE
VEĽKÁ ZMENA: Google mení to, ako vám ukáže výsledky vyhľadávania

Okrem iného sa predpokladá, že hodinky budú disponovať odolnosťou voči vode 5 ATM, čo znamená, že sa s nimi budete môcť bez strachu sprchovať či s nimi ísť plávať. Nebudú však úplne vhodné na vodné športy či hĺbkové potápanie. V takom prípade už hrozí riziko poškodenia.

Aktuálna cena Samsung Galaxy Watch 3

Čo hovoríte na očakávaný dizajn nových Galaxy Watch 4? Pozdáva sa vám, alebo ste očakávali niečo iné?

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať