Xiaomi Viomi S9 je špičkový vysávač, ktorý sa dostáva na Slovensko. Cena veľmi príjemne prekvapila

Xiaomi Viomi S9 patrí medzi absolútnu špičku vo svojom segmente.

Za posledné roky sme si mnohí zvykli na to, že domácnosti sa stali útočiskom mnohých inteligentných a automatizovaných pomocníkov. Jednou z prominentných skupín tohto segmentu sú robotické vysávače. Medzi najväčších expertov v tomto poli jednoznačne patrí Xiaomi, ktorý sa silnú pozíciu snaží obhájiť ich novinkou – Xiaomi Viomi S9.

Xiaomi Viomi S9

Cena: 470,56 € | Kupón: GKBHOME20| Poštovné: Zadarmo (DPD EÚ Express)

Robotický vysávač Xiaomi Viomi S9 je elegantný sám o sebe, to isté však platí aj o jeho základni. Biela v kombinácii so zlatou pôsobí skutočne pekne. Viomi S9 je oproti ostatným Viomi robotom vylepšený v jednom základnom smere – nabíjacia stanica má zároveň zásobník na nečistoty.

Xiaomi Viomi S9
Zdroj: Xiaomi

Vďaka tomu ho nemusíte čistiť po každom vysávaní. Všetko, čo povysáva na konci čistenia presunie do základne a môže pokračovať ďalej.

Zdroj: Xiaomi

Sám vysávač disponuje 5 200 mAh batériou, výkonom 950 W a sacím výkonom 2 700 Pa. Aj napriek vysokému výkonu dokáže nepretržite vysávať až 3 a pol hodiny. To by malo stačiť väčšine slovenských domácností.

TIP REDAKCIE
Google chystá Pixel 6a, bude o niečo menší a lacnejší

Súčasťou jeho výbavy je aj 250 ml nádoba na vodu, čo samozrejme znamená, že okrem vysávania dokáže aj zmývať. Svedčia o tom aj 3 možné režimy – vysávanie, zmývanie a oboje.

Pochopiteľne, aj Xiaomi Viomi SE má plnú podporu smart funkcií. Pripojiť ho môžete k aplikácii Mi Home, v ktorej nájdete všetky potrebné nastavenia. Spravovať môžete napríklad pôdorys jednotlivých miestností, plánovať čistenie a viac.

Zdroj: Xiaomi

Nový Xiaomi Viomi S9 je momentálne v uvádzacej zľave. Kúpite ho za 470,56 €, čo nie je málo, no na tak vyspelý systém ani nie veľa. Ak chcete mať doma to najlepšie z portfólia Xiaomi, teraz je ideálna príležitosť to využiť. Nezabudnite využiť kupón GKBHOME20.

V spolupráci s Geekbuying.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať