PRVÉ FOTO: Takto bude vyzerať nový Battlefield 6! Unikli 2 zábery priamo z hry

Zábery môžu pochádzať z pripravovaného traileru na hru.

Na internete sa objavili prvé screenshoty z pripravovaného herného titulu Battlefield 6. Na Twitteri sa začali zdieľať cez víkend, ich pravosť potvrdilo niekoľko zdrojov. Zábery poukazujú na to, že návrat do modernej doby skutočne príde.

Na jednom obrázku môžeme vidieť raketu, ktorú práve pripravujú na štart s tornádom v pozadí, na tom druhom zas mapu na pláži, ponad ktorú letí niekoľko helikoptér Bell Boeing V-22 Osprey.

Informátor Tom Henderson ešte v apríli zdieľal nákresy toho, ako by mohol vyzerať trailer. Uniknuté zábery sa s nimi takmer úplne zhodujú.

Battlefield 6 ako najväčší projekt v histórii

Po neuspokojivých výsledkoch Battlefield 1 a hlavne Battlefield 5 je úspech Battlefield 6 pre EA extrémne dôležitý. Aj preto Oskar Gabrielson, riaditeľ štúdia DICE potvrdil, že na hre momentálne pracuje „najväčší vývojársky tím doteraz“.

Battlefield 6
Battlefield 6

To, kedy hra príde zatiaľ nevieme. Jej predstavenie sa však očakáva už v máji, samotná dostupnosť má byť naplánovaná už tradične na jeseň/zimu tohto roka. EA má okrem hry pre PC a konzoly pracovať aj na mobilnej verzii. Tá má prísť v roku 2022.

TIP REDAKCIE
Pamätáte na Mass Effect? Známa herná séria sa zrejme dočká TV seriálu, postará sa o to Amazon
Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať