Z nového Battlefield V traileru budeš mať zimomriavky: Chystá sa aj Battle royale!

EA sa s novým titulom známym ako Battlefield V vracia do čias 2. svetovej vojny. Vývojári ešte v máji oznámili, že chcú zopakovať úspech Battlefield 1.

EA sa s novým titulom známym ako Battlefield V vracia do čias 2. svetovej vojny. Vývojári ešte v máji oznámili, že chcú zopakovať úspech Battlefield 1 tým, že v hre porozprávajú menej známe príbehy, a to dokonca aj v režime multiplayer.

Dnes sa spoločnosť rozhodla predstaviť druhý trailer, ktorý, musíme priznať, vyzerá absolútne fantasticky.

V traileri sa odohráva bitka v holandskom Rotterdame, ktorá z rozprávania o 2. svetovej vojne nepatrí medzi tie najznámejšie. Aj napriek tomu je o akciu postarané. Na konci traileru sa dokonca nachádza zmienka o chystanom režime Battle royale.

Ak ešte nepoznáš Battle royale, ide o herný režim, v ktorom prežíva vždy ten posledný. Mapa sa postupne zužuje, až sa dvaja poslední stretnú v malom kruhu. Víťaz je však vždy len jeden.

EA v záberoch ukazuje zábery priamo z hry, no nateraz nie je jasné či ide o kampaň alebo multiplayer. Tak či onak, naskytli sa nám pekné zábery na rozbombardovaný Rotterdam, v ktorom po náletoch vzduchom lietali dlažobné kocky a ulicami sa preháňali tanky. Chýbať nebudú ani bombardéry a útočné lietadlá.

TIP REDAKCIE
Xiaomi 12 neostane sám: Výrobca okrem vlajkovej lode predstaví aj odľahčený model

Total
21
Zdieľaní
Total
21
Zdieľať