VIDEO: Pozri si trailer na nový battle royale mód pre Battlefield V

Milovníci battle royale hier budú mať k dispozícii ďalší herný titul. Nepôjde však o úplnú novinku, ale len pridanie módu do Battlefield V.

Milovníci battle royale hier budú mať k dispozícii ďalší herný titul. Nepôjde však o úplnú novinku, ale len pridanie módu Firestorm do už existujúcej hry Battlefield V. Čo všetko nás teda čaká?

Na jednom veľkom bojisku sa stretne dokopy až 64 hráčov v 16 tímoch, ktorí môžu využiť niektoré zo 17 dostupných vozidiel. Okrem tankov nájdu aj prototyp helikoptéry či dokonca traktor. A aby boli súboje dostatočne vyvážené, pechota ich dokáže zlikvidovať využitím jednej z úzko špecializovaných zbraní, ako je napríklad protitankový kanón.

Úloha tímov spočíva v obsadzovaní kontrolných bodov, vďaka čomu sa dostanú k lepšej výbave. Keďže je reč o battle royale móde, boj začína vyskočením z lietadla a použitím padáku. Zo začiatku bude dostupná ale iba jedna mapa. Tá ponesie názov Halvøy a pôjde o najväčšie digitálne bojisko zo sveta Battlefieldu.

Mód Firestorm sprístupnia pre širokú verejnosť 25. marca, čiže dnes, informuje server GameSpot. Najlepšie však na tom celom je, že úplne zdarma. Jediná podmienka spočíva v tom, aby ste vlastnili hru Battlefield V.

TIP REDAKCIE
Drony od DJI majú problém so smartfónmi Pixel 6, prenos videa nefunguje
Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať