Android 11 pre OnePlus 7 a 7T je katastrofou: Prehrievanie či rýchlejšie vybíjanie zariadení je len začiatok

Výrobca nedávno pre postihnuté smartfóny vydal opravnú aktualizáciu rozhrania Oxygen OS. Aj napriek tomu však užívatelia hlásia, že problémy stále pretrvávajú.

Staršie zariadenia spoločnosti OnePlus, menovite 7 a 7T, v marci získali aktualizáciu na najnovšiu verziu operačného systému Android – Android 11. Krátko po nej sa však viacerí používatelia začali sťažovať na nepríjemné problémy, ktoré sa týkali napríklad prehrievania či príliš rýchleho vybíjania zariadení, informuje server Android Authority.

To je však len časť nepríjemností, s ktorými sa niektorí majitelia zariadení začali potýkať. Viacerí si okrem toho všimli aj poklesy snímkovania, predovšetkým pri hrách, občasného zasekávania užívateľského rozhrania, problémy s pripojením na mobilné dáta či zlyhávanie niektorých aplikácií.

Problémy smartfóny OnePlus 7 a 7T neopustili ani po opravnej aktualizácii

Výrobca nedávno pre postihnuté smartfóny vydal opravnú aktualizáciu rozhrania Oxygen OS. Aj napriek tomu však používatelia hlásia, že problémy stále pretrvávajú.

Zdroj: Reddit

Žiaľ, ani samotný výrobca zatiaľ nepodal konkrétne informácie o tom, kedy budú tieto chyby konečne a definitívne odstránené. Pravdepodobne sa tak stane s príchodom jednej z budúcich aktualizácií. Treba však poznamenať, že nakoľko spomenuté rady nepatria medzi najaktuálnejšie, môže príchod týchto aktualizácií nejaký čas trvať.

TIP REDAKCIE
iPhony majú byť o 10 rokov minulosťou, Apple vraj uvažuje o prechode na rozšírenú realitu

Dočasným riešením tak môže byť napríklad presedlanie späť na Android 10, pri ktorom sa smartfóny s týmito problémami nepotýkali. Tento krok však so sebou prináša aj nevýhodu, ktorou je kompletné vymazanie uložených údajov.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať