watch GT2

Huawei aktualizuje hodinky Watch GT2, pribudli nové funkcie

Vylepšenia potešia najmä používateľov iOS smartfónov.

Spoločnosť Huawei pripravila aktualizáciu firmvéru pre rad hodiniek Watch GT2, v ktorom sa okrem rovnomenného modelu nachádzajú aj verzie Watch GT2 Pro a Watch GT2e.

Po aktualizácii si používatelia môžu bezplatne sťahovať a inštalovať nové ciferníky aj na hodinky prepojené so smartfónmi značky Apple. Dostupné sú v aplikácii Zdravie, zlepšenie sa týka modelov Watch GT2 a GT2e.

Doteraz bola táto funkcia na smartfónoch Apple s iOS vyčlenená iba pre používateľov modelu Huawei Watch GT2 Pro, uvádza výrobca v tlačovej správe.

V prípade hodiniek Watch GT2 nesie nový firmvér označenie 1.0.12.12, pre športové Watch GT2e je to verzia 1.0.7.16.

Aktuálna cena Huawei Watch GT2

Huawei Watch GT2: Čo je nové?

V nadchádzajúcich týždňoch budú môcť vlastníci smartfónov s operačným systémom Android využívať aj obchod s platenými ciferníkmi. Táto možnosť je už sprístupnená pre majiteľov HMS smartfónov Huawei. Teda tých, ktoré nie sú vybavené aplikáciami a službami od Google.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Motorola Moto G200 5G: Smartfón s najlepším pomerom ceny a výkonu?
watch GT2e
Huawei Watch GT2e

Za zmienku tiež stojí vynovená aplikácia počasia. Pribudlo v nej grafické zobrazenie východu a západu Slnka a jednotlivých fáz Mesiaca. Ak vyrážate cez leto k moru, dostanete aj informácie o prílive a odlive. Aplikácia Barometer používateľov navyše upozorní na nepriaznivé počasie.

Model Watch GT2 Pro v spojení so smartfónmi iPhone zabezpečí kontinuálne meranie hodnoty saturácie krvi kyslíkom – SpO2. Celodenné automatické zaznamenávanie tejto metriky je nutné povoliť v nastaveniach.

Aktualizácia firmvéru je už v tejto chvíli dostupná pre model Watch GT2 Pro. Watch GT2 a GT2e ju dostanú v najbližších týždňoch. Jej dostupnosť si môžu používatelia skontrolovať v aplikácii Zdravie.

Aktuálnu verziu tejto aplikácie výrobca odporúča na smartfónoch s operačným systémom Android sťahovať z obchodu Huawei App Gallery.

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať