Samsung sa prekonáva: Galaxy S21 Ultra práve získava májovú aktualizáciu!

Aktualizácia prináša dôležité vylepšenia bezpečnosti, aj kvality fotoaparátov.

Samsung posledných pár týždňov aktualizuje mnohé zo svojich smartfónov aprílovou aktualizáciou. Softvéroví inžinieri však zároveň pripravovali aj novú, májovú aktualizáciu, ktorá spoločnosť práve dokončila, informuje SamMobile.

Bezpečnostná aktualizácia je pochopiteľne určená hlavne pre vlajkové lode radu Galaxy S21. Ako to už býva zvykom, Samsung update nespustil vo všetkých krajinách sveta naraz. Prvých pár dní (niekedy len hodín) balíček testuje na vybraných trhoch, neskôr ho sprístupní aj v ďalších krajinách.

Dôležité je, že aktualizácia sa šíri v Európe, a tak by sme na Slovensku nemuseli čakať príliš dlho. Ak ju budete vyhľadávať manuálne, zamerajte sa na označenie G99xBXXU3AUDA.

Galaxy S21: 1.2 GB balíček značí novinky a vylepšenia

Smartfóny radu Galaxy S21 okrem bezpečnostných vylepšení dostávajú aj iné vylepšenia. Naznačuje to nielen samotná veľkosť aktualizácie, ale aj to, že ich Samsung spomína v zozname zmien. Vylepšená má byť aplikácia fotoaparátu aj funkcia Quick Share.

Galaxy S21 získavajú veľkú aktualizáciu.
Aktualizácia je veľká 1.2 GB.

Ak chcete skúsiť či vám už telefón ponúkne možnosť stiahnuť si aktualizáciu, zamierte do nastavení, úplne dole nájdite „Aktualizácia softvéru“ a ťuknite na „Stiahnuť a nainštalovať“.

TIP REDAKCIE
(Aktualizované) Realme Pad nedostane Android 12, predstavený bol pritom iba nedávno

Porovnajte si aktuálne ceny modelu Samsung Galaxy S21 Ultra u slovenských predajcov

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať