oneplus 9 Pro

OnePlus 9 Pro ponúkne skutočne bleskové nabíjanie: Cez kábel 65 W, bez neho 50 W

Blesková rýchlosť v oboch prípadoch.

Doterajšie špekulácie ohľadom nadchádzajúceho radu smartfónov spoločnosti OnePlus, OnePlus 9, zrejme zariadenia mierne podcenili, minimálne v oblasti nabíjania. V tomto smere sa totiž dočkáme vyšších kapacít, než sa predpokladalo, informuje server Android Authority.

Podľa informátora Ishana Agarwala má výkonnejší model v podobe OnePlus 9 Pro ponúknuť nie 45, ale 50 W nabíjanie. Oproti predošlej generácii tak pôjde o výrazné zlepšenie – 8 Pro ponúka podporu pre 30 W bezdrôtové nabíjanie.

To však nie je všetko. Predpokladá sa, že technológia bude zahŕňať aj aktívne chladenie, ktoré by malo eliminovať možné problémy spojené s prehrievaním pri vysokých rýchlostiach nabíjania. A tie nabíjačka ponúkne, nakoľko má výrazne presahovať Qi štandard.

Rovnako má bezdrôtovým nabíjaním disponovať aj štandardný OnePlus 9. V tomto prípade však nie je isté, aké rýchlosti máme očakávať.

OnePlus 9
Zdroj: OnePlus

OnePlus 9 Pro prekonáva očakávania, nabíjanie rozhodne nebude problém

Je priam pozoruhodné, aké pokroky spoločnosť urobila v rámci bezdrôtového nabíjania. Práve OnePlus bol vždy veľkým zástancom tradičného, resp. drôtového nabíjania. Teraz však chystá zariadenie, ktoré ponúkne nielen 65 W drôtové nabíjanie, ale aj 50 W bezdrôtové nabíjanie. Nech už teda preferujete akúkoľvek metódu, bleskovej rýchlosti sa dočkáte tak či onak.

TIP REDAKCIE
Photoshop v internetovom prehliadači: Adobe predstavil webovú verziu obľúbeného programu

Musíme však zdôrazniť, že informácie ohľadom bezdrôtovej formy doposiaľ neboli oficiálne potvrdené. Koniec koncov, finálneho verdiktu sa dočkáme už o pár dní. Rad OnePlus 9 sa nám oficiálne odhalí 23. marca.

Porovnajte si ceny stále aktuálneho modelu OnePlus 8T u slovenských predajcov:

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať