galaxy s20

Rad Galaxy S20 dostáva veľkú aktualizáciu, zlepšuje výkon fotoaparátu

500 MB softvérový balíček.

Vlajkové lode Galaxy S20, najmä model Ultra, mali menšie problémy s fotoaparátmi, ktoré sa dotýkali hlavne funkčnosti automatického zaostrovania. Výrobca problém čiastočne opravil prostredníctvom niekoľkých softvérových aktualizácií.

Trojica smartfónov Galaxy S20 teraz začína dostávať ďalšiu aktualizáciu, ktorá má opäť zlepšiť výkon fotoaparátov. Podľa Sammobile nejde iba o kozmetické vylepšenie, softvérový balíček má totižto veľkosť 500 MB.

galaxy s20
Samsung Galaxy S20 Ultra

Aktualizácia sa začala šíriť v Európe, konkrétne v Nemecku. Je teda len otázkou času, kedy sa objaví aj u nás. V priebehu minulého týždňa bola týmto zariadeniam doručená marcová bezpečnostná záplata. Samsung tak v krátkom čase vydal ďalšiu aktualizáciu.

Aktuálna cena Samsung Galaxy S20 Ultra

Sammobile uvádza, že po nainštalovaní aktualizácie nezaznamenal v prostredí fotoaparátu žiadne nové funkcie. Vývojári tak pravdepodobne zlepšili spracovanie obrazových informácií, výkon a celkovú stabilitu fotoaparátov.

Aktualizácia je určená pre všetky tri vlajkové smartfóny – Galaxy S20, Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra. Dostupnosť aktualizácie si môžete skontrolovať v nastaveniach smartfónu. V najbližších dňoch by sa ale mala ohlásiť automaticky.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať