Donald Trump sa vráti na sociálne siete, údajne chystá vlastnú platformu

Dočkáme sa jej v najbližších 2 až 3 mesiacoch.

Bývalý prezident Spojených štátov amerických, Donald Trump, plánuje návrat na sociálne siete. Stať sa tak má už v blízkej budúcnosti, pričom údajne uvažuje nad vlastnou platformou, resp. službou. O novinke informuje server Fox News.

Donald Trump a sociálne siete, ako sa mnohí mali možnosť presvedčiť predovšetkým počas volieb, nie je zrovna dobrá kombinácia. Jeho príspevky boli často natoľko kontroverzné, že sa mnoho veľkých sociálnych sietí rozhodlo jeho profily odstaviť. Najväčšou ranou bol pre Trumpa zrejme Twitter, nakoľko bol na ňom najaktívnejší, no rozhodne ho nepotešilo ani odstavenie konta na Facebooku či YouTube.

Bývalý prezident USA tak stratil možnosť komunikovať s verejnosťou. Práve to sa však chystá zmeniť prostredníctvom vlastnej platformy, s ktorou má prísť už veľmi skoro, pravdepodobne v priebehu nasledujúcich dvoch až troch mesiacov.

Donald Trump
Donald Trump (FOTO Gage Skidmore / flickr.com)

Donald Trump plánuje veľkolepý návrat

“Myslím si, že o približne dva alebo tri mesiace sa staneme svedkami návratu prezidenta Trumpa na sociálne siete s vlastnou platformou,” povedal Jason Miller, americký stratég v oblasti komunikácií a politický poradca, pre Fox News. Ďalej uvádza, že to, čo Trump chystá, kompletne “predefinuje celú hru” a že “táto nová platforma bude veľká vec”.

Viacero detailov v danom momente poskytnúť nemohol. Jedno je však isté – Donald Trump sa plánuje vrátiť vo veľkom.

TIP REDAKCIE
Intel verí, že sa Apple vráti k jeho čipom. Zvolil presvedčivú taktiku
Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať