Služba Disney+ prekonala významný míľnik: Má už viac ako 100 miliónov predplatiteľov!

Trpezlivo čakáme, kým dorazí aj ku nám.

Obľúbená streamovacia služba Disney+ prekonala významný míľnik. Aktuálne si ju platí už viac ako 100 miliónov užívateľov. Na novinku upozornila služba na svojom webe.

100 miliónov užívateľov je skutočne obrovský úspech, nakoľko služba odštartovala len pred 16 mesiacmi, resp. v novembri roku 2019.

Dosiahnutie míľnika, pochopiteľne, veľmi potešila a namotivovala všetkých pracovníkov, vrátane CEO, Boba Chapeka. “Enormný úspech služby Disney+ – ktorá práve prekonala hranicu 100 miliónov predplatiteľov – nás inšpirovala k tomu byť ešte ambicióznejší a citeľne zvýšiť naše investície do vývoja vysoko kvalitného obsahu.”

Disney+
Disney+

Disney+ chce každý rok ponúknuť viac ako 100 nových titulov

Okrem toho prehlásil, že si služba zadala nový cieľ, a to ponúknuť každý rok viac ako 100 nových titulov. Spomenul aj niekoľko veľmi známych názvov, ako napríklad Disney Animation, Disney Live Action, Marvel, Star Wars či National Geographic.

TIP REDAKCIE
MediaTek, ARM a Tencent chystajú niečo veľké: Ray-tracing v smartfónoch je blízko!

Žiaľ, služba na Slovensku zatiaľ nie je dostupná, no už v priebehu tohto roku by sa to malo zmeniť. Akonáhle sa tak stane, budete si môcť vychutnať všetky legendárne filmy a seriály od Disney, Pixar, Marvel, Star Wars či National Geographic.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať