POZOR: Spotify na Slovensku zdražuje. Takéto sú nové ceny

Ak používate rodinný program Spotify, priplatíte si.

Najpopulárnejšia služba pre streamovanie hudby na svete, Spotify, dnes zákazníkov informoval o tom, že zvyšuje cenu predplatného. Zmena sa dotkne tých zákazníkov, ktorí majú aktivované rodinné (Family) predplatné. To doteraz stálo 8,99 € mesačne, po novom to bude o dve eurá viac.

Family plan, ktorý umožňuje službu za jeden poplatok používať až šiestim členom domácnosti zdražie aj na Slovensku. Firma o zmenách informovala emailom. Email prišiel aj nám do redakcie. Novú cenu už spoločnosť uvádza aj na webe.

Od 1. februára zvyšuje cenu Premium Family, aby sme mohli pokračovať v inovovaní a investovaní,“ píše sa v správne. „Cena za Premium Family stúpne z 8,99 € za mesiac na 10,99 € za mesiac,“ vysvetľuje firma.

Spotify
Foto: elpais.com

o 2 € navyše za rodinný plán Spotify

Aktívni predplatitelia si však môžu užiť ešte 1 mesiac za pôvodnú cenu. O dve eurá navyše zaplatia až o mesiac, teda v marci. Spotify je dlhodobo kritizovaný za to, že umelcom neplatí dosť peňazí za prehrávanie ich skladieb. Zvýšenie cien by im mohlo pomôcť aspoň čiastočne pokryť tieto náklady.

TIP REDAKCIE
Prekvapivé výsledky: Android 11 nie je najrozšírenejšou verziou OS od Google

Spotify ponúka ešte dva ďalšie programy. Program pre jedného predplatiteľa a program pre dvoch predplatiteľov. Týmto programom sa cena nemení, ostáva na cene 5,99 €, resp. 7,99 € za mesiac.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať