Matka roka: Natočila svojho spiaceho syna za volantom Tesla Model 3 rútiacej sa diaľnicou

Pre slávu na TikToku čokoľvek.

Príbehov o šoféroch Tesly, ktorí si počas jazdy pospali, bolo niekoľko. Je preto záhadou, prečo sa tieto situácie opakujú. Ten najnovší posúva celý problém na úplne novú úroveň.

V novom YouTube videu si nezodpovedná mama natočila svojho syna, ktorý predstiera, že spí za volantom Tesly. Ak by Tesla stála, nič by sa nestalo, lenže Tesla Model 3 sa rútila diaľnicou. Je to teda extrémne nezodpovedné a nebezpečné.

Video začína tým, že dieťa vysvetľuje o čo sa pokúsi a že svoj pokus plánuje nahrať na sociálnu službu TikTok. Jeho mama mu vo videu hovorí, že slnko pomaly zapadá a že sa blíži dopravná špička. Dieťa to však chcelo spraviť aj napriek tomu.

Spiaci chlapec v Tesla Model 3

Ani toto nie je najhoršia časť videa. Tá prichádza až potom. Chlapec si počas jazdy na diaľnici presadne z miesta šoféra na zadné sedadlo, kde má predstierať, že spí.

TIP REDAKCIE
Prvý smartfón s 200 Mpx fotoaparátom? Vyrobiť ho má Motorola

Tesla láka “kaskadérov”

Je celkom jasné, že takéto kaskadérske kúsky rozhnevajú nejedného z nás. A právom by aj mali. Takéto správanie by malo byť exemplárne potrestané. Získať niekoľko tisíc zhliadnutí na TikToku nemôže byť dobrým dôvodom na nebezpečné správanie sa za volantom.

Koniec koncov, celý priebeh natáčania si môžete pozrieť na videu nižšie. Varujeme však, že ľudia s prchkým temperamentom by si ho radšej púšťať nemali.

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať