Internet od Orangeu môžete získať na prvé 3 mesiace zadarmo

Bez aktivačných a inštalačných poplatkov.

Operátor Orange informuje o novom internetovom benefite, ktorý je súčasťou balíčka služieb Love. Zákazníci, ktorí si v kombinácii s hlasovým paušálom zriadia pevný internet, ho môžu prvé tri mesiace využívať bez poplatku.

V súčasnej situácii je kvalitný domáci internet nevyhnutnosťou. Spoliehajú sa naň nielen žiaci a študenti pri dištančnej výučbe, ale aj podnikatelia, firmy a ich zamestnanci pracujúci z domu.

Dobré pokrytie signálom, vysoká rýchlosť a spoľahlivosť v kombinácii s výhodnou cenou sú atribútmi, na ktoré zákazníci pri výbere prihliadajú. Orange preto prichádza s ďalšími Love benefitmi, uvádza operátor v správe pre médiá.

Pre koho je určená akciová ponuka od Orange?

Zvýhodnená ponuka platí od 24. 2. 2021 do 1. 6. 2021 a využiť ju môžu aj podnikatelia a firmy, nielen noví aj existujúci zákazníci, ktorí si chcú pevný internet aktivovať.

internet
Ilustr. foto: pxhere.com

Zákazník navyše pri aktivácii pevného internetu v Love dohode získa aj ďalší bonus – neplatí žiadne aktivačné či inštalačné poplatky a Orange mu tiež odpustí aktivačné poplatky za 2. a 3. set-top box. V prvých faktúrach tak poplatky za internet takmer neuvidí.

TIP REDAKCIE
Muž z Indie si objednal iPhone 12. V krabičke našiel dve mydlá

Operátor pripomína, že s balíkom služieb Love získajú zákazníci všetky potrebné služby do svojej domácnosti – paušál Go s nekonečnými volaniami, pevný internet a digitálnu televíziu. S Love tak majú služby pre celú rodinu od jedného operátora v jednom balíku. K tomu získajú aj množstvo výhod vrátane extra dát, zľavy na zariadenie či zľavy z mesačného poplatku.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať