Slúchadlá Galaxy Buds Live zadarmo: K týmto smartfónom ich Samsung pribalí bez doplácania

Samsung láka na slúchadlá zadarmo. Akcia platí len do konca týždňa.

Samsung tento týždeň spustil novú ponuku. Volá sa Galaxy Week a spolu s ním prichádza lákavá možnosť získať jedny z najlepších bezdrôtových slúchadiel Galaxy Buds Live zadarmo.

Galaxy Week prebieha od pondelka 22. februára 2021 do 14. marca 2021. Na získanie Buds Live v hodnote 169 € zadarmo teda máte dosť času. Akcia prebieha výlučne v internetovom obchode www.samsung.sk.

Počas Galaxy Week získate Galaxy Buds Live zadarmo.
Samsung Galaxy Week

Galaxy Buds Live zadarmo k týmto smartfónom

Pokiaľ si počas Galaxy Week kúpite nové zariadenie z radu Galaxy Note20, Galaxy Z Fold2 5G alebo Galaxy Z Flip 5G, dostanete k nákupu bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Live v akomkoľvek farebnom prevedení ako bonus. Bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Live ponúkajú jedinečný dizajn, ktorý sa snúbi s komfortom a čistým zvukom.

Sú vybavené 11 mm wooferom, ktorý zabezpečuje dunivé basy, a 6,5 mm tweeterom s minimálnym skreslením. Galaxy Buds Live sú vybavené aktívnym rušením hluku (ANC), ktoré odfiltruje rušivé zvuky okolia a vy sa budete môcť sústrediť na prácu alebo si len v pokoji užiť svoju obľúbenú skladbu.

Slúchadlá Gakaxy Buds Live získate zadarmo aj ku fantastického Galaxy Note20.

Samsung Galaxy S21 za 319 €? Takto jednoducho

Samsung však pripravil aj špeciálnu bonusovú kampaň „Vymeňte starý za nový“, ktorú môžete využiť do 30. apríla 2021. V rámci nej môžete od 1. 3. 2021 získať bonus v hodnote až 300 Eur navyše k výkupnej cene, ak si kúpite jednu z noviniek zo série Galaxy S21 5G a súčasne odpredáte svoj použitý funkčný mobilný telefón.

Naspäť tak môžete získať až 630 EUR za váš starý telefón. Kompletné pravidlá získania výkupného bonusu vrátane vykupovaných modelov Samsung nájdete na internetovej stránke www.novysamsung.sk.

Ak sa chcete dozvedieť viac o produktoch Samsung, vypočujte si aj podcasty On/Off by Samsung so Sajfom.

V spolupráci so Samsung Electronics Czech & Slovak.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať