To bolo rýchle: Galaxy Buds Pro získavajú prvú aktualizáciu

Prináša vylepšenia v oblasti výkonu a jednu novú funkciu – užívatelia si môžu po novom prispôsobiť hlasitosť pre pravé i ľavé slúchadlo samostatne.

Samsung minulý týždeň okrem smartfónov Galaxy S21 predstavil aj nové slúchadlá, Galaxy Buds Pro. Vyznačujú sa špičkovým výkonom, kvalitnou konštrukciou a efektívnym potláčaním okolitého hluku.

Ešte predtým, ako sa vôbec stihli dopracovať na trh, získavajú slúchadlá prvú aktualizáciu. Verzia firmvéru nesie označenie R190XXU0AUA1 a zaberá približne 2,2 MB, upozorňuje SamMobile.

Zdroj: SamMobile

Aktualizácia so sebou prináša vylepšenia v oblasti výkonu a jednu novú funkciu – užívatelia si môžu po novom prispôsobiť hlasitosť pre pravé i ľavé slúchadlo samostatne.

Ide o užitočné vylepšenie, ktoré využijú predovšetkým tí, ktorí nepočujú na obe uši rovnako, resp. majú problémy so sluchom. Okrem toho nová verzia firmvéru vylepšuje asistenta Bixby a stabilitu systému.

Samsung očividne chce, aby mali užívatelia z počúvania akéhokoľvek obsahu prostredníctvom Galaxy Buds Pro čo najväčší pôžitok. Táto skorá aktualizácia je toho jasným dôkazom.

Galaxy Buds Pro sú oproti predošlej generácií lepšie v každom smere, čo sa rozhodne preukazuje na ich cene. Na Slovensku sa začnú predávať 29. januára za cenu 229 €. Predobjednať si ich však môžete už dnes.

Chcete vedieť viac? O kompletnej výbave Galaxy Buds Pro si môžete prečítať tu.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať