airpods pro

Nová generácia slúchadiel AirPods Pro môže doraziť v dvoch veľkostiach

Podľa informátora má Apple pripravovať hneď dve veľkosti AirPods Pro 2, pričom sa odvoláva na snímky priložené vo svojom príspevku na sieti Twitter.

Apple má budúci rok okrem iného predstaviť aj nové bezdrôtové slúchadlá. Konkrétne máme na mysli slúchadlá AirPods Pro 2, o ktorých sa vďaka novému úniku od @laobaiTD dozvedáme zaujímavé informácie.

Podľa informátora má totiž Apple pripravovať hneď dve veľkosti AirPods Pro 2, pričom sa odvoláva na snímky priložené vo svojom príspevku na sieti Twitter, informuje portál AppleInsider.

Na snímkach máme vidieť komponenty pre nadchádzajúcu generáciu AirPods Pro. Kľúčovou informáciou je, že sú zobrazené v dvoch rôznych veľkostiach.

Dôvodov existencie dvoch rozdielnych veľkostí predmetných komponentov môže byť viacero. Informátor si však zastáva názor, že toto je dôkaz dvoch veľkostí pre AirPods 2 Pro. A na prvý pohľad to naozaj aj dáva zmysel.

Rozdelenie do dvoch tried? Nepravdepodobné

Existuje však aj možnosť, že Apple rozdelí modely AirPods 2 do dvoch tried, resp. do nižšej a vyššej triedy, no aj táto špekulácia má háčik. Spoločnosť by totiž týmto krokom zničila všetky dôvody existencie klasických AirPods, ktoré by si budúci rok taktiež mali prejsť výraznými zmenami.

TIP REDAKCIE
Ruský súd zastavil predaj smartfónov Samsung, týka sa to 61 modelov

Podľa Jona Prossera má ísť o dva rozdielne modely slúchadiel

Do celej situácie sa vložil aj známy informátor a YouTuber Jon Prosser. Vo svojom novom videu sa venoval aj tomuto úniku (4:00). Konkrétne zastáva názor, že Apple neplánuje vyrobiť dve rôzne verzie AirPods Pro 2. Podľa neho komponenty patria dvom odlišným modelom slúchadiel – jeden chystaným AirPods 2 Pro, druhý AirPods 3.

Je otázne, kde leží pravda. Koniec koncov, všetko sa oficiálnou cestou dozvieme už v prvej polovici 2021, kedy nám majú byť slúchadlá predstavené.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať