galaxy z fold 2

Samsung plánuje veľké veci: Čakajú nás lacnejšie skladacie smartfóny?

Už vieme, že Samsung zatiaľ nekončí s radom Galaxy Note. To však zrejme nie je jediné prekvapenie, ktoré si na nás juhokórejský výrobca chystá.

Už vieme, že Samsung zatiaľ nekončí s radom Galaxy Note. To však zrejme nie je jediné prekvapenie, ktoré si na nás juhokórejský výrobca chystá. Môže totižto plánovať aj cenovo dostupnejšie skladacie smartfóny a širšiu dostupnosť inteligentného pera S Pen, píše Android Authority.

Publikácia sa odvoláva na článok, ktorý napísal TM Roh, prezident divízie smartfónov spoločnosti Samsung.

Lacnejšie skladacie smartfóny

Výrobca má budúci rok expandovať v rámci skladacích smartfónov a taktiež aj znížiť ich cenu. Žiaľ, o podrobnejšie detaily sa nepodelil, no doterajšie špekulácie predpovedajú, že Samsung budúci rok vydá až štyri nové skladacie smartfóny. Očakávať máme dva varianty Galaxy Z Fold 3 a dva varianty Galaxy Z Flip 2.

Uvedený zoznam možných rozšírení má zahŕňať aj cenovo dostupnejšie verzie. Zrejme si však na ne budeme musieť počkať do druhej polovice 2021.

S Pen vo viacerých zariadeniach?

Roh ďalej naznačil, že niektoré z obľúbených čŕt, ktorými sa preslávil rad Galaxy Note, budú dostupné aj v iných zariadeniach.

Toto nemusí hneď znamenať, že Samsung skončí s Galaxy Note, no podporuje to teóriu, že aspoň jedna z chystaných vlajkových lodí série Galaxy S21 bude disponovať podporou pre S Pen. Smartfóny však zrejme nebudú mať pre pero miesto, čo znamená, že prípadní záujemcovia si pre jeho uskladnenie budú musieť zadovážiť puzdro.

To však stále nie je všetko. Roh taktiež poukázal na nové super inteligentné funkcie, ktoré budúci rok prinesie do svojich fotoaparátov.

Samsung nový rok, i keď trochu oneskorene, oslávi predstavením série Galaxy S21. Stať sa tak má presne 14. januára. Očakávame, že podrobnejšie detaily ohľadom plánov spoločnosti sa nám budú s postupom času odhaľovať stále viac a viac.

Total
2
Zdieľaní