kfconsole 2

KFC má vlastnú hernú konzolu, počas hrania si v nej môžete ohriať vaše obľúbené kuracie pochúťky!

KFC a Cooler Master prichádzajú s hernou konzolou, ktorá ponúka nielen veľmi zaujímavé špecifikácie, ale aj komoru na zohrievanie kuracích chuťoviek.

Ak radi trávite čas hraním hier a zároveň zbožňujete štipľavé kuracie pochúťky, rozhodne vás poteší nový a pomerne bizarný výtvor, ktorý vznikol zo spolupráce medzi KFC, renomovaným reťazcom s rýchlym občerstvením, a spoločnosťou Cooler Master.

Firmy totiž spojili sily a priniesli na trh vlastnú hernú konzolu s názvom KFConsole, informuje server Wccftech. Novinka sa objavila na Twitteri, kde ju zverejnil profil KFC Gaming, ktorý očividne reprezentuje hernú divíziu obľúbenej franšízy. A nie, nejde o žart.

KFC a Cooler Master skutočne prichádzajú s hernou konzolou, ktorá ponúka nielen veľmi zaujímavé špecifikácie, ale aj komoru na zohrievanie chrumkavých krídelok či iných kuracích chuťoviek.

Kýblik s podporou pre ray-tracing a VR

Že ide o produkt od KFC je poznať už na prvý pohľad. Samotná konštrukcia konzoly značne pripomína kýblik, ktorý franšíza vo svojich reštauráciách plní lahodnými krídelkami, stripsami či inými lahôdkami. Všimnúť si môžeme veľkého nápisu s názvom konzoly a hlavného tlačidla slúžiaceho na jej zapnutie či vypnutie.

Čo sa týka špecifikácií, zariadenie okrem iného disponuje podporou pre VR, obnovovaciu frekvenciu až 240 Hz (resp. 240 FPS), 4K rozlíšenie či technológiu ray-tracing. Úlohu grafického procesora údajne môže zohrávať GeForce RTX 2070 či RTX 2080. K dispozícii je aj rýchly NVME SSD s kapacitou 2 TB.

Hlavným lákadlom je však samostatná komora, v ktorej si hráči môžu ohriať svoje obľúbené kuracie pochúťky z KFC. Na tento proces poslúži horúci vzduch generovaný samotnou konzolou.

Sen každého hráča a milovníka KFC

Koľko však môže takéto zariadenie stáť? Žiaľ, na túto otázku zatiaľ nepoznáme konkrétnu odpoveď. Tak či onak, pozeráme sa na veľmi bizarný výtvor, ktorý si nepochybne zadováži nejeden vášnivý hráč. Aký je váš názor? Vedeli by ste si predstaviť takúto konzolu vo svojej domácnosti?

Vedeli by ste si KFConsole predstaviť u vás doma?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...
Total
6
Zdieľaní