iphone krabicka

Apple ešte neskončil: Z krabičky chce odobrať ďalšiu vec

Apple začiatkom roka naznačil, že balenie nových iPhonov nemusí byť rovnaké ako doteraz. Po nabíjačke balenie opustí ďalšia výbava.

Apple začiatkom roka naznačil, že balenie nových iPhonov nemusí byť rovnaké ako doteraz. Realitou sa to stalo s príchodom iPhone 12, u ktorého by ste v krabičke márne hľadali nabíjačku alebo slúchadlá. Ostalo tam toho však dosť na to, aby Apple mohol uberať ďalej. A práve to sa chystá spraviť.

Spoločnosť totiž spustila prieskum, pri ktorom sa sústredí na skúsenosti zákazníkov so zvyškom príslušenstva. Čo pod tým myslí? V balení sa aj naďalej nachádza napríklad USB-C do Lightning kábel, nástroj pre otvorenie SIM slotu a samozrejme tradičné nálepky s logom Apple.

Firma tak skutočne premýšľa nad tým, čo by odobrala nabudúce. Je dosť možné, že to bude práve kábel, ktorý je nevyhnutný pre nabíjanie. Pri iPhone 13 si tak budete musieť dokúpiť nabíjačku aj kábel.

Výrobca sa okrem príslušenstva ľudí pýtal aj na spôsob odomknutia zariadení pomocou biometrie. Rok 2020 je iný než ostatné a obľúbený Face ID nie je úplne ideálnym spôsobom odomknutia hlavne kvôli noseniu rúšok. Apple sa pravdepodobne pohráva s myšlienkou, že by ďalšie iPhony vybavil aj osvedčeným systémom Touch ID, poprípade kombináciou oboch.

Total
11
Zdieľaní