AKTUÁLNE: Telekom má novinku. Nekonečné dáta pri rýchlosti 1 Mbps na 10 dní za 4 €

Telekom už zajtra, t.j. 9. decembra uvedie nový dátový balík. Tentokrát nejde o balíček pre paušál, ale pre Predplatenku.

Telekom už zajtra, t.j. 9. decembra uvedie nový dátový balík. Tentokrát nejde o balíček pre paušál, ale pre Predplatenku. Vďaka tomu zákazníci získavajú možnosť využívania nekonečných dát za výhodných podmienok.

Nekonečné pripojenie na 10 dní

Balíček, ktorý Telekom momentálne uvádza sa volá „Nekonečné pripojenie na 10 dní“. Jeho aktivácia stojí 4 € a ako jeho názov napovedá, platí 10 dní.

Telekom ponúka nekonečné pripojenie s rýchlosťou obmedzenou na 1 Mbps bez dátového limitu. Na streamovanie videa to síce nie je vhodné, no ako Telekom konštatuje, na surfovanie po stránkach, kontrolu pošty, sociálne siete, počúvanie hudby či sledovanie videí v nižšom rozlíšení určite áno. Pripomeňme, že na sledovanie Full HD videa sa odporúča rýchlosť aspoň 10 Mbps, teda desaťnásobok.

Aktivácia bude možná cez Telekom aplikáciu, web aj SMS. Balíček môžete okrem Slovenska používať aj v roamingu, presnejšie v zónach 0 a 1. V tomto prípade je nastavený FUP (dátový limit) na 1,9 GB.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Facebook chce zmeniť názov spoločnosti, vieme, čo je za tým!

Ak by ste potrebovali vyššiu rýchlosť, aktivovať si môžete aj jeden z denných balíčkov. Telekom hovorí, že za 12 € tak používatelia Predplatenky môžu získať nekonečné dáta na celý mesiac. Uspokojiť sa však musia s nižšou rýchlosťou.

Pre úplné informácie pripájame kompletný zoznam dátových balíčkov k Predplatenke. Okrem denného limitu 300 MB sú v ponuke tieto balíky dát:

  • Denné (2 GB za 1,50 € a nekonečný za 2 €)
  • 10-dňové (1 GB za 2 € a nekonečné pripojenie za 4 €)
  • 30-dňové (1 GB za 3 €, 3+1 GB za 6 € a 5+1 GB za 8 €)
Total
31
Zdieľaní
Total
31
Zdieľať