redmi note 7 pro

Nové Redmi Note 9 majú byť z 80 % ako vlajkové lode, stáť však budú len zlomok ceny

Cieľom spoločnosti je ponúknuť užívateľom smartfóny, ktoré budú z 80 % ponúkať to, čo vlajkové lode, no stáť budú len 20 % ich ceny.

Spoločnosť Redmi oficiálne potvrdila, že predstavenie jej nových smartfónov z radu Note 9 sa bude konať už tento týždeň, presnejšie 26. novembra. Ukázať sa nám majú hneď tri čerstvé zariadenia.

Krátko po zverejnení tejto novinky sa na čínskej sociálnej sieti Weibo objavil príspevok, ktorý zverejnil samotný riaditeľ Redmi, Lu Weibing, píše server Gizchina. Obsahoval nielen predstavenie filozofie radu Redmi Note, ale aj dodatočné informácie ohľadom chystaných smartfónov.

Za málo peňazí, veľa muziky

Weibing vo svojom príspevku prehlásil, že rad Redmi Note ponúka smartfóny s výbavou takmer ako vlajkové lode, avšak za oveľa prijateľnejšiu cenu. Na predstavenie filozofie obľúbenej série plynulo nadviazal tvrdením, že cieľom spoločnosti je ponúknuť užívateľom smartfóny, ktoré budú z 80 % ponúkať to, čo vlajkové lode, no stáť budú len 20 % ich ceny.

Taktiež poznamenal, že táto stratégia funguje naozaj vynikajúco, nakoľko smartfóny značky Redmi sú jednými z najpredávanejších na svete. Do dnešného dňa sa malo spoločnosti podariť predať približne 140 miliónov modelov zo série Redmi Note.

TIP REDAKCIE
Trvalo to, no dočkali sme sa: Instagram konečne umožní nahrávanie fotiek a videí cez desktop

Niet teda pochýb, že náramnému úspechu sa budú tešiť aj nadchádzajúce smartfóny, menovite Redmi Note 9 a Redmi Note 9 Pro. O ich výbave však zatiaľ nemáme k dispozícii žiadne oficiálne informácie, a tak nám neostáva nič iné, než sa obrátiť na informátorov a ich zdroje. Podrobnejšie sme sa očakávaným špecifikáciám dvoch zariadení venovali v samostatnom článku.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať