Potvrdené: Nové modely Redmi Note 9 budú predstavené budúci týždeň

Je to oficiálne. Podznačka spoločnosti Xiaomi, Redmi, svoje najnovšie smartfóny spadajúce pod sériu Redmi Note 9 predstaví už 26. novembra.

Je to oficiálne. Podznačka spoločnosti Xiaomi, Redmi, svoje najnovšie smartfóny spadajúce pod sériu Redmi Note 9 predstaví už budúci týždeň, presnejšie 26. novembra. Podujatie sa bude konať na domácom území, informuje Android Authority.

Čínsky výrobca túto novinku zverejnil prostredníctvom sociálnej siete Weibo. Príspevok potvrdzuje, že predstavené budú hneď tri nové zariadenia. Zverejnený bol dokonca aj render, ktorý prezrádza, ako bude minimálne jedno z nich vyzerať.

Zariadenie, ktoré môžete vidieť na snímke, bude vybavené kruhovým foto modulom so štyrmi snímačmi. Podľa všetkého dorazí v dvoch farebných prevedeniach – šedo-fialovom a svetlomodrom.

Zdroj: Xiaomi (Weibo)/Android Authority

Okrem oficiálneho dátumu predstavenia a renderu jedného zo zariadení nám však spoločnosť neposkytla žiadne bližšie informácie. Stále sa tak v rámci špecifikácií musíme spoliehať na špekulácie.

Čo môžeme očakávať v rámci výbavy?

Očakáva sa, že výkonnejší Redmi Note 9 Pro ponúkne 6,67-palcový displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz, čipset Snapdragon 750G, 4 820 mAh batériu a 108 Mpx hlavný snímač obrazu. V prípade lacnejšieho Redmi Note 9 máme rátať so 6,53-palcovým displejom, čipsetom Dimensity 700U od spoločnosti MediaTek a 5 000 mAh batériou. Bližšie sme sa očakávanej výbave chystaných zariadení venovali v samostatnom článku.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: 4ka zverejnila vianočnú ponuku na rok 2021. Zlacňuje služby aj telefóny!

Všetko by sme sa mali oficiálnou cestou dozvedieť počas predstavenia, ktoré sa koná už 26. novembra.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať