Redmi má pripravovať nový cenovo dostupný smartfón s gigantickou 6 000 mAh batériou!

Názov síce nepoznáme, no vieme, že pôjde o 4G zariadenie vybavené gigantickou 6 000 mAh batériou s podporou pre 22,5 W nabíjanie.

Už vieme, že podznačka čínskeho výrobcu Xiaomi, Redmi, má v blízkom období predstaviť najnovšie rozšírenia série Redmi Note 9. Ukázať by sa nám mali dva modely, základný a výkonnejší, pričom druhý z dvojice má byť vybavený až 108 Mpx hlavným snímačom obrazu. To však zrejme nie je všetko, čo Redmi aktuálne plánuje.

Známy informátor Digital Chat Station totiž zverejnil informácie o ďalšom smartfóne, ktorý Redmi môže v blízkej budúcnosti predstaviť. Názov síce nepoznáme, no vieme, že pôjde o 4G zariadenie vybavené gigantickou 6 000 mAh batériou s podporou pre 22,5 W nabíjanie. V oblasti výdrže tak nepochybne pôjde o jeden z najlepších smartfónov tohto roku.

Zdroj: Digital Chat Station (Weibo)/Android Authority

Ďalej sa dozvedáme, že telefón ponúkne 6,53-palcový LCD displej s rozlíšením 1080p (1 920 x 1080 pixelov), 8-jadrovým procesorom s taktom 2 GHz (pravdepodobne z radu Snapdragon 600), troma zadnými fotoaparátmi na čele so 48 Mpx snímačom a jedným selfie senzorom s rozlíšením 8 Mpx. Toto všetko bude súčasťou tela s hrúbkou 9,6 mm a váhou 198 g. Značný podiel na váhe si jednoznačne pripisuje obrovská batéria.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Samsung Galaxy A52 5G získava aktualizáciu na Android 12!

Ak si to dáme dokopy, smartfón by mohol pri bežnom používaní vydržať až dva celé dni. Dôvod je jasný – obrovská batéria, ktorá sa ešte k tomu bude starať len o FHD LCD panel.

Žiaľ, ostatné informácie ostávajú záhadou. Aspoň nateraz. Smartfón by sa nám však mal ukázať ešte tento rok, čo znamená, že na kompletné špecifikácie už nebudeme musieť čakať pridlho.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať