Najrýchlejšie pokazená PS5: YouTuberovi prestala fungovať po pár dňoch

PlayStation 5 sa ešte oficiálne ani nepredáva a už tu máme prvú obeť. Ako býva zvykom pri každom jednom kuse elektroniky, ani PS5 nie je bez chýb.

PlayStation 5 sa ešte oficiálne ani nepredáva a už tu máme prvú obeť. Ako býva zvykom pri každom jednom kuse elektroniky, ani PS5 nie je bez chýb. Niektoré kusy jednoducho budú poruchové. Jedna taká sa dostala do rúk YouTubera, ktorý na YouTube vystupuje pod označením ACG.

Recenzent Jeremy Penter na svojom Twitteri oznámil, že jeho PlayStation 5 sa odmieta zapnúť. „Momentálne je moja PS5 na 100 % mŕtva,“ napísal.

Podľa slov Pentera PS5 vykazovala chyby hneď od začiatku. Neustále obnovovala databázu, hlavne vtedy, keď na spustenie hier použil externé úložisko. Neskôr sa problém vyostril a PS5 už mala problém aj s naštartovaním a konektivitou, až sa nakoniec vôbec nezapla.

Sony už o probléme vie a s Penterom problém rieši. Podľa všetkého však na nič konkrétne neprišli. PS5 to jednoducho vzdala.

TIP REDAKCIE
Neželaný objekt na fotke? Tento online nástroj ho hravo vymaže

Momentálne nie je jasné, čo spôsobilo problém, no pravdepodobne to bude vážne. Sony sa zlyhanie zatiaľ nepodarilo opraviť ani diagnostikovať. Pochopiteľne, podobne chybových konzol môže byť viac. Pevne veríme, že pôjde o zanedbateľné percento.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať