poco X2

Nový Poco M3 dorazí už o pár dní, poznáme dizajn i špecifikácie

Spoločnosť Poco nám už o pár dní ukáže svoj nový Poco M3. A áno, dorazí aj do Európy. Konkrétne sa tu má objaviť už 24. novembra.

Spoločnosť Poco nám už o pár dní ukáže svoj nový Poco M3, smartfón s gigantickou batériou, troma zadnými fotoaparátmi, kvalitným displejom s kvapkovým výrezom a podľa všetkého aj priaznivou cenovkou.

Áno, telefón dorazí aj do Európy, konkrétne sa tu má objaviť už 24. novembra, píše server XDA Developers.

A na čo sa môžeme tešiť? Podľa 91Mobiles bude nový kúsok bývalej podznačky spoločnosti Xiaomi vybavený Dot Drop displejom s uhlopriečkou 6,53 palca a rozlíšením 2 220 x 1080 pixelov (FHD+). Z obidvoch bokov a vrchu budú panel obopínať pomerne tenké rámiky. Z vrchnej časti si však mierne ukrojí kvapkový výrez pre selfie snímač, pričom na spodku si môžeme všimnúť výraznej brady.

Zdroj: 91Mobiles/Ishan Agarwal

Gigantická 6 000 mAh batéria v cene

O pohon zariadenia sa má starať čipset Snapdragon 662 od spoločnosti Qualcomm. Okrem neho však v rámci interiéru môžeme rátať aj so 4 GB operačnej pamäte či gigantickou batériou s kapacitou až 6 000 mAh a podporou pre 18 W nabíjanie. Výdrž teda bude viac než postačujúca.

TIP REDAKCIE
Huawei predstavil Watch Fit Mini, dostupnejšie hodinky s obdĺžnikovým displejom

Na zadnej strane smartfónu sa má nachádzať zostava troch fotoaparátov, ktorým bude šéfovať 48 Mpx hlavný snímač obrazu. Ohľadom ostatných objektívov nie sú dostupné žiadne informácie.

Žiaľ, otázniky sa vznášajú aj nad kapacitou úložiska či maloobchodnou cenou. Poco M3 však bude predstavený už o pár dní, čo znamená, že na žiadané odpovede už nebudeme musieť čakať pridlho.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať