oneplus nord

OnePlus pripravuje nový Nord, údajne bude podporovať až 65 W nabíjanie!

Hlavným lákadlom nového Nordu má byť nabíjanie. Aby sme boli presnejší, OnePlus Nord SE má disponovať podporou pre technológiu Warp Charge 65.

OnePlus nezastavuje. Krátko po predstavení špičkovej vlajkovej lode OnePlus 8T a dvoch lacnejších smartfónov v podobe OnePlus Nord N10 5G a OnePlus Nord N100 sa dozvedáme o ďalšom zariadení, ktoré môže v blízkej dobe predstaviť. A opäť ide o cenovo dostupný kúsok.

Telefón ktorý odštartoval éru série Nord, bol OnePlus Nord. Ten bol predstavený ešte v júli tohto roku. Jeho výbava? Takmer špičková. Obrovská RAM, kopa úložiska, 90 Hz displej, rýchle nabíjanie, 4 zadné a 2 predné foťáky, SD 765G – toto všetko (a mnoho ďalšieho) vám výrobca ponúka za sympatických 409 €.

Len nedávno sa séria Nord rozrástla hneď o dva čerstvé kúsky, a to Nord N10 5G a Nord N100. Samozrejme, obidva smartfóny sú skvelým kompromisom medzi výkonom a cenou, no je tu jeden háčik.

Tým je softvér. Podľa najnovších informácií majú mať totiž obidva modely nárok len na jednu veľkú aktualizáciu OS Android a 2 roky bezpečnostných aktualizácií. Inými slovami, zariadenia získajú Android 11, a to je všetko.

Zdroj: OnePlus

Ďalší Nord sa nám má ukázať počas prvých mesiacov 2021

Vráťme sa však späť k pôvodnej téme – nový Nord. Toto zariadenie nám má byť predstavené ako OnePlus Nord SE, a to niekedy počas prvých mesiacov 2021, píše Android Community. Ukáže sa nám buď tesne pred, alebo tesne po predstavení radu OnePlus 9.

TIP REDAKCIE
Samsung predstavil Galaxy Z Flip 3 Bespoke, u nás sa však predávať nebude

Hlavným lákadlom nového Nordu má byť nabíjanie. Aby sme boli presnejší, OnePlus Nord SE má disponovať podporou pre technológiu Warp Charge 65, čiže 65 W nabíjanie. V tomto smere sa tak bude rovnať vlajkovej lodi OnePlus 8T.

Nabitie do 40 minút?

Táto špičková technológia bude nabíjať batériu s kapacitou 4 500 mAh. Keď si to zrátame, OnePlus Nord SE by sa mal do plnej kapacity vedieť obnoviť v priebehu približne 40 minút, čo je veľmi, veľmi slušné, a to sa nebavíme o vlajkovej lodi.

Ostatne sa toho v tomto momente veľa nevie. Očakáva sa však, že smartfón dorazí s kvalitným AMOLED displejom a čipsetom Snapdragon 765G.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať