Takto sa to robí: Telekom učiteľom nedá 10 GB dát, ale rovno nekonečno. Zvyšok operátorov mlčí

Možno ste zachytili informáciu o tom, že Ministerstvo školstva od operátorov požaduje 10 GB dát pre učiteľov. Telekom problém rieši radikálne.

Možno ste zachytili informáciu o tom, že Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu sa s operátormi dohodlo na tom, aby podporili snahu učiteľov vzdelávať svojich študentov dištančne.

Ministerstvo operátorov poprosilo, aby učiteľom pridelili aspoň 10 GB dátnekonečné volania.

Táto špeciálna akcia má platiť (nateraz) do konca roka a získať ju majú všetci učitelia, ktorí nahlásia svoje telefónne číslo ministerstvu.

Telekom dnes počas tlačovej konferencie ukázal, že učiteľom nedá 10 GB dát, ako ministerstvo požaduje, ale rovno nekonečno. Učitelia využívajúci služby Telekomu samozrejme získajú aj neobmedzené volania.

TECHBYTE oslovil aj zvyšok operátorov, ozval sa jedine Orange, ktorý sa nateraz k téme odmietol vyjadriť. „Ďakujeme za otázky, avšak kým nebudú jednania s ministerstvom uzavreté, nebudeme sa k téme vyjadrovať,“ informovala nás hovorkyňa Orangeu Alexandra Piskunová.

TIP REDAKCIE
Google v Rusku čelí vyše 200 miliónovej pokute, údajne nevymazal "nelegálny" obsah

O2 na naše otázky doteraz nereagovalo. Či učiteľom poskytnú aj títo operátori nekonečné dáta po vzore Telekome tak ostáva otvorené. Hneď ako zistíme viac informácií budeme tento článok aktualizovať.

Total
180
Zdieľaní
Total
180
Zdieľať