OnePlus môže popri OnePlus 8T predstaviť 5 ďalších zariadení

OnePlus má 14. októbra predstaviť svoju novú vlajkovú loď – OnePlus 8T. To však zrejme nebude to jediné, čoho sa počas virtuálneho podujatia dočkáme.

OnePlus má o približne dva týždne, presnejšie 14. októbra, predstaviť svoju novú vlajkovú loď – OnePlus 8T. To však zrejme nebude to jediné, čoho sa počas virtuálneho podujatia dočkáme. Informátor Ishan Agarwal totiž tvrdí, že výrobca nám okrem smartfónu predstaví ešte 5 ďalších produktov.

Na podrobnejšie detaily bol síce skromný, no vo svojom tweete uviedol, že jeden z nich bude, inými slovami, prekvapením. Dodáva, že o tomto záhadnom zariadení sa doposiaľ nezmienil žiadny oficiálny zdroj a ani informátor.

V ďalšom tweete uviedol len jedno jediné slovo, konkrétne “Bass”, čiže basy. Ide o jasný náznak, že OnePlus si na nás chystá predstavenie určitého audio zariadenia. Žeby inteligentný reproduktor? Presnú odpoveď zatiaľ nepozná nikto, teda okrem Ishana.

OnePlus nám o svojom blížiacom sa podujatí doposiaľ neposkytol žiadne bližšie informácie, nevnímajúc predstavenie OnePlus 8T. Zatiaľ nám teda neostáva nič iné, než hádať.

TIP REDAKCIE
Proti COVID-19 bojuje už aj Ulož.to, za každé očkovanie poskytne 20 GB zadarmo

Ako píše server Android Authority, jedným z horúcich kandidátov sú inteligentné hodinky OnePlus Watch. Ani o tých sa toho veľa nevie. Poznáme len názov.

Ďalším produktom, ktorý možno čaká na predstavenie, sú bezdrôtové slúchadlá. Overený informátor Max J nedávno naznačil prípravu OnePlus Buds Z, čo môže byť cenovo dostupnejšia verzia OnePlus Buds.

Posledným zariadením, o ktorom čo-to vieme a ktoré sa nám môže 14. októbra ukázať, je OnePlus Clover. Reč je o smartfóne z nižšej cenovej skupiny, ktorého výbava má obsahovať 6 000 mAh batériu a čipset Snapdragon 460. “Clover” je však len kódové označenie, preto sa nám smartfón môže ukázať pod úplne iným názvom.

Zatiaľ si nemôžeme byť ničím istí, nakoľko je všetko predmetom špekulácií. Všetko sa však oficiálnou cestou dozvieme už 14. októbra.

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať