huawei mate 30 Pro

Rad Huawei Mate 40 môže doraziť v polovici októbra. Pozostávať má zo štyroch modelov

Dočkať sa máme jednej štandardnej verzie (Mate 40), dvoch výkonnejších variantov (Mate 40 Pro/Pro+) a jednej špeciálnej edície (Mate 40 RS Porsche).

O pripravovaných zariadeniach z radu Mate 40 od Huawei sme toho v priebehu posledných mesiacov počuli už pomerne dosť. Vieme, že pôjde o špičkové vlajkové lode nabité tými najnovšími technológiami a komponentami, vďaka čomu potešia aj tých najnáročnejších zákazníkov. Kedy sa ich ale konečne dočkáme? 

Podľa informátora Peng Peng Jun by sa čerstvé vlajkové lode čínskeho giganta mali na globálny trh dopracovať už v polovici októbra. Čínsky trh si vraj počká o trochu dlhšie, konkrétne do konca októbra, píše Gizchina.

Zdroj: Weibo (via Gizchina)

Taktiež deklaruje, že rad nebude pozostávať z troch modelov, ako tvrdili predošlé špekulácie, ale zo štyroch. Dočkať sa máme jednej štandardnej verzie (Mate 40), dvoch výkonnejších variantov (Mate 40 Pro/Pro+) a jednej špeciálnej edície (Mate 40 RS Porsche).

Predstavenie sa môže konať už čoskoro

CEO Huawei Richard Yu na otázku, kedy budú zariadenia predstavené, odpovedal takto: “Prosím, počkajte ešte chvíľu, všetko pôjde podľa plánu.”

Štandardný Mate 40 má ponúknuť 6,67-palcový zahnutý displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, 50 Mpx hlavný snímač obrazu, 20 Mpx širokouhlý senzor, 8 Mpx teleobjektívom a modulom pre laserové automatické zaostrovanie. Výkonnejšie varianty, menovite Mate 40 Pro a Mate 40 Pro+, majú taktiež doraziť s 90 Hz displejmi.

TIP REDAKCIE
Hráč Forza Horizon 5 si na auto nalepil portrét Kim Čong-una, dostal ban do roku 9999

V interiéri chystaných modelov budeme môcť nájsť čipset Kirin 9000/Kirin 9000E a 4 300/4 600/5 000 mAh batériu.

Taktiež sa špekuluje, že základný model ponúkne len jeden selfie snímač, výkonnejšie verzie dva, konkrétne Sony IMX588 a Sony IMX516. Zadná strana top-end modelov má byť domovom pre štyri objektívy. Oproti štandardnému modulu tak ponúknu o jeden fotoaparát navyše.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať