HBO pripravuje nový seriál SpaceX: Predstaví v ňom pozadie za vesmírnou firmou Elona Muska

HBO práve pripravuje seriál o SpaceX, vesmírnej spoločnosti známeho Elona Muska. Šesťdielna séria „SpaceX“ bude založená na knihe Elon Musk: Tesla, SpaceX a hľadanie fantastickej budúcnosti od Ashlee Vance.

HBO práve pripravuje seriál o SpaceX, vesmírnej spoločnosti známeho Elona Muska. Šesťdielna séria „SpaceX“ bude založená na knihe Elon Musk: Tesla, SpaceX a hľadanie fantastickej budúcnosti od Ashlee Vance, informoval server Variety.

Dokument odkryje svet Elona Muska snažiaceho sa dopraviť prvých ľudí na inú planétu než Zem a spraviť tak z ľudstva multiplanetárny druh. Dozvieme sa v ňom ako Elon Musk a hŕstka inžinierov odpálila vôbec prvú raketu SpaceX, čo nakoniec viedlo k prvej misii s ľudskou posádkou na palube Falcon 9 z 30. mája 2020.

Zaujímavou voľbou je aj jeden z výkonných producentov série – Channing Tatum, ktorému pomôžu Reid Carolin a Peter Kiernan z Free Association. Samotný Elon Musk ešte zatiaľ nie je zapojený do natáčania ani spracovania dokumentu.

Za svoj život však dokázal, že trúfalé plány sa dajú zrealizovať aj v svete, ktorý na ne nemusí byť pripravený. Vďaka dobrým, aj keď odvážnym krokom sa mu podarilo vybudovať obrovské bohatstvo, ktoré je momentálne odhadované na 100 miliárd dolárov.

TIP REDAKCIE
Intel verí, že sa Apple vráti k jeho čipom. Zvolil presvedčivú taktiku

O scenár seriálu SpaceX sa postará Doug Jung, ktorý má za opaskom série ako Star Trek Beyond, The Cloverfield Paradox a Mindhunter, Banshee, Big Love či Dark Blue.

Sám Elon Musk je veľkým fanúšikom seriálov a filmov, čo si pozorní diváci určite všimli. Objavil sa napríklad v Simpsonovcoch, Teórii veľkého tresku, Iron Man 2 alebo Rick a Morty.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať