Tento robotický vysávač od Xiaomi patrí medzi špičku. Vysáva, zmýva a stojí polovicu toho, čo Roomba

Ak do svojej domácnosti potrebujete šikovného pomocníka, riešenia od Xiaomi by mali byť jednoznačne na samotnom vrchu rebríčka.

Slovenské domácnosti sa za posledné desaťročie zmenili na nepoznanie. Môžu za to hlavne inteligentné zariadia, ktoré sú navrhnuté tak, aby nám pomáhali tak, ako len môžu. Aj medzi nimi sa však nájdu nepodarky, ktoré je nutné oddeliť od skutočne nápomocných zariadení.

Medzi najpopulárnejšie zariadenia určite patria robotické vysávače. Stačí ich zapnúť alebo len nastaviť a oni namiesto vás pobehajú a povysávajú všade tam, kde sa zmestia. Evolúcii sa nevyhli ani malí robotníci. Okrem vysávania dokážu najnovšie aj zmývať, čoho krásnym príkladom je aj absolútna novinka z dielne Xiaomi.

Vysávač disponuje jedným z najlepších systémov pre vysávanie

Xiaomi VIOMI V2 Pro

Cena: 305,99 € | Poštovné: Zadarmo (z EÚ)

Nový VIOMI V2 Pro prešiel v porovnaní s inými robotickými vysávačmi od Xiaomi výraznou zmenou. Inžinieri doň nasadili lepší laserový systém, vďaka čomu sa podstatne jednoduchšie orientuje v priestore. Nechýba mu ani vysoký výkon až 2 100 Pa či možnosť zmývania.

Najviac sa však zamerali práve na poslednú menovanú funkciu. Robotický vysávač totiž prichádza s novým riešením pre vysávanie a následné zmývanie – všetko pri jednom prejazde cez miestnosť.

Robotický vysávač sa pri zmývaní hýbe do písme “Y” aby odstránil aj tie najnáročnejšie nečistoty.

Docielili toho hlavne vďaka kombinovanej nádržke na vodu a nečistoty. Tú Xiaomi rozdelil 2 dve časti300 ml vyčlenil pre nečistoty a 200 ml pre vodu. V prípade, že by ste vysávač chceli pustiť len na režim vysávania sa automaticky využije plná 500 ml kapacita na nečistoty. Ak by ste naopak chceli, aby len zmýval, 500 ml sa využije len na vodu.

VIOMI V2 Pro dokáže „vidieť“ až na 8 metrov, vďaka čomu sa nestratí ani vo väčších priestoroch. Jeho laser skenuje celú miestnosť až 6-krát každú sekundu, pričom priemerná odchýlka nedosahuje ani 2 %.

Robotický vysávač samozrejme dokážete prepojiť s obľúbenou aplikáciou Xiaomi Mi Home, v ktorej mu môžete nastaviť kedy sa má zapnúť, kedy skončiť a kam nemôže ísť. Nemusíte sa tak obávať, že by vás vyrušoval. Znie to fakt super, že? Ono to aj super je a vedzte, že za 305 € tak ľahko lepší vysávač nezoženiete.

V spolupráci s CAFAGO.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať