OnePlus 8T sa blíži: Vlajková loď má ponúknuť 120 Hz displej, 8 GB RAM a Snapdragon 865+

Podujatie, počas ktorého sa nám OnePlus 8T ukáže v celej svojej kráse, má prebehnúť niekedy počas októbra. Žiaľ, presný dátum k dispozícii nemáme.

Spoločnosť OnePlus nám má v blízkom období predstaviť svoje čerstvé vlajkové lode spadajúce pod sériu OnePlus 8T. Dočkáme sa hneď dvoch vysoko výkonných modelov – OnePlus 8T a OnePlus 8T Pro.

V priebehu posledných mesiacov sme sa o zariadeniach už čo-to dozvedeli, no stále nám chýbalo mnoho kľúčových informácií. To sa ale dnešným dňom mení. Publikácii Android Central sa totiž podarilo získať prehľad špecifikácií OnePlus 8T, štandardného modelu z pripravovanej dvojice. Na novinku upozornil server 9to5Google.

via 9to5Google

Začneme interiérom. OnePlus 8T má ponúknuť 8 GB operačnej pamäte RAM, 128 GB interného úložiska, pričom o pohon sa má starať vysoko výkonný čipset Snapdragon 865+.

Noviniek sme sa však dočkali aj v rámci displeja a optiky. Chystaná vlajková loď má ponúknuť rovnako veľký displej ako OnePlus 8, čo znamená, že ju pokryje 6,55-palcový AMOLED panel, tentokrát však so 120 Hz obnovovacou frekvenciou, nie 90 Hz.

TIP REDAKCIE
Google čelí žalobe: Mal sledovať polohu používateľov bez ich vedomia

Po softvérovej stránke má OnePlus 8T poháňať najnovšia verzia operačného systému Android, resp. Android 11.

Výkonnejší hlavný senzor

Čo sa týka optiky, zadná strana OnePlus 8T má byť domovom pre 48 Mpx hlavný, 16 Mpx širokouhlý, 5 Mpx makro a 2 Mpx portrétový snímač. Hlavný senzor údajne bude obohatený o zásadné vylepšenia, vďaka čomu sa môžeme tešiť na oveľa vyššiu kvalitu výsledných snímok.

Predstavenie už v októbri?

Nové informácie na záver spomínajú aj približný čas predstavenia. Podujatie, počas ktorého sa nám OnePlus 8T ukáže v celej svojej kráse, má prebehnúť niekedy počas októbra. Žiaľ, presný dátum k dispozícii nemáme.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať