orange

Orange zaradil do ponuky zariadenia od OnePlus. K HMS smartfónom dá navigáciu Sygic za euro

Smartfóny značky OnePlus sú v zahraničí dostupné aj prostredníctvom mobilných operátorov, čo u nás neplatilo. Zmenil to až Orange, ktorý zaradil do svojej ponuky dva modely.

Smartfóny značky OnePlus sú v zahraničí dostupné aj prostredníctvom mobilných operátorov, čo u nás neplatilo. Zmenil to až Orange, ktorý zaradil do svojej ponuky dva modely.

Exkluzívne v ponuke operátora Orange po novom nájdete smartfón OnePlus Nord a OnePlus 8 Pro. Orange je jediným slovenským operátorom, ktorý sa môže popýšiť takýmto hardvérovým prírastkom.

OnePlus 8 Pro v 128 GB verzii si môžete zadovážiť za plnú cenu 949 eur. OnePlus Nord stojí 425 eur. Obe novinky sú samozrejme dostupné aj v rámci programov Orange Go. To znamená, že sa dajú získať na splátky už od 1 eura.

Orange
OnePlus 8 Pro

Operátor si navyše pre svojich fanúšikov pripravil súťaž o 3 smartfóny OnePlus Nord a 3 slúchadlá OnePlus Buds. Súťaž prebieha na Facebook-u Orange Slovensko a zapojiť sa do nej môže každý. Ak sa chcete zúčastniť, mali by ste sa poponáhľať.

Orange výhercov vyžrebuje už 9. septembra 2020. Súťaž nájdete TU.

HMS smartfóny od Huawei

Orange má ešte jednu zaujímavú novinku. V spolupráci s Huawei dá každému zákazníkovi, ktorý si zakúpi jeden z HMS smartfónov (P40, P40 Pro, P40 lite, Y5p), navigáciu Sygic s doživotnou licenciou pre celú Európu len za 1 euro.

Rovnaká akcia predtým úspešne prebiehala u operátora Telekom. Postup aktivácie navigácie zostáva rovnaký.

Po zakúpení jedného z HMS smartfónov si stiahnete z obchodu Huawei AppGallery navigáciu Sygic a následne navštívite activate.sygic.com, kde budete postupovať podľa inštrukcií.

Po úspešnej aktivácii si v aplikácii jednoducho zvolíte mapy, ktoré chcete stiahnuť.

Total
0
Zdieľaní