orange

Orange zaradil do ponuky zariadenia od OnePlus. K HMS smartfónom dá navigáciu Sygic za euro

Smartfóny značky OnePlus sú v zahraničí dostupné aj prostredníctvom mobilných operátorov, čo u nás neplatilo. Zmenil to až Orange, ktorý zaradil do svojej ponuky dva modely.

Smartfóny značky OnePlus sú v zahraničí dostupné aj prostredníctvom mobilných operátorov, čo u nás neplatilo. Zmenil to až Orange, ktorý zaradil do svojej ponuky dva modely.

Exkluzívne v ponuke operátora Orange po novom nájdete smartfón OnePlus Nord a OnePlus 8 Pro. Orange je jediným slovenským operátorom, ktorý sa môže popýšiť takýmto hardvérovým prírastkom.

OnePlus 8 Pro v 128 GB verzii si môžete zadovážiť za plnú cenu 949 eur. OnePlus Nord stojí 425 eur. Obe novinky sú samozrejme dostupné aj v rámci programov Orange Go. To znamená, že sa dajú získať na splátky už od 1 eura.

Orange
OnePlus 8 Pro

Operátor si navyše pre svojich fanúšikov pripravil súťaž o 3 smartfóny OnePlus Nord a 3 slúchadlá OnePlus Buds. Súťaž prebieha na Facebook-u Orange Slovensko a zapojiť sa do nej môže každý. Ak sa chcete zúčastniť, mali by ste sa poponáhľať.

TIP REDAKCIE
God of War pre PC zožal úspech: Počas prvého dňa si hru spustilo takmer 70 tisíc hráčov

Orange výhercov vyžrebuje už 9. septembra 2020. Súťaž nájdete TU.

HMS smartfóny od Huawei

Orange má ešte jednu zaujímavú novinku. V spolupráci s Huawei dá každému zákazníkovi, ktorý si zakúpi jeden z HMS smartfónov (P40, P40 Pro, P40 lite, Y5p), navigáciu Sygic s doživotnou licenciou pre celú Európu len za 1 euro.

Rovnaká akcia predtým úspešne prebiehala u operátora Telekom. Postup aktivácie navigácie zostáva rovnaký.

Po zakúpení jedného z HMS smartfónov si stiahnete z obchodu Huawei AppGallery navigáciu Sygic a následne navštívite activate.sygic.com, kde budete postupovať podľa inštrukcií.

Po úspešnej aktivácii si v aplikácii jednoducho zvolíte mapy, ktoré chcete stiahnuť.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať