Takto by to malo vyzerať

Pri Wing to nekončí. LG naznačil príchod smartfónu s vysúvacím displejom

Zariadenie sa bude vyznačovať predovšetkým svojím displejom, rovnako ako LG Wing. V tomto prípade však pôjde o vysúvací panel, nie otočný.

Spoločnosť LG včera predstavila svoj nový LG Wing, prémiový mid-range smartfón vybavený otočným displejom. Počas predstavenia bol však letmo spomenutý ešte jeden produkt.

Posledných 13 sekúnd streamu totiž vypĺňala animácia, ktorá naznačila príchod ďalšieho unikátneho smartfónu, upozornil server 9to5Google.

Zdroj: 9to5Google

Ako môžete vidieť, záhadné zariadenie sa bude vyznačovať predovšetkým svojím displejom, rovnako ako LG Wing. V tomto prípade však pôjde o vysúvací panel, nie otočný. Výrobca sa k animácii doposiaľ nevyjadril, no zrejme ani nemusí, nakoľko je každému jasné, o čo ide.

LG už má cenné skúsenosti

Vysúvací displej je zo strany spoločnosti skvelým riešením, keďže sa s ním spája oveľa menej obáv ako so skladacími displejmi. Taktiež je dôležité poznamenať, že LG už má s týmto typom panelu cenné skúsenosti. Ako dôkaz slúži jej minuloročná OLED TV.

TIP REDAKCIE
Windows 11 čaká skvelé vylepšenie: Pribudnúť má podpora pre widgety tretích strán

Žial, ostatne o záhadnom smartfóne nevieme vôbec nič. Nevieme kedy príde, čo ponúkne (okrem vysúvacieho displeja) a ani koľko bude stáť. Očakávame však, že nával nových informácií na seba nenechá dlho čakať.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať