Apple má novinku: Predstavil vlastné rúško na tvár určené len pre zamestnancov

Apple potichu rozšíril sortiment produktov, ktoré má k dispozícii. Tentokrát však nečakajte nič, čo by v sebe malo displej, čip alebo pamäť.

Apple potichu rozšíril sortiment produktov, ktoré má k dispozícii. Tentokrát však nečakajte nič, čo by v sebe malo displej, čip alebo pamäť. Apple totiž navrhol vlastné rúško. To, prečo tak spravil, nie je jasné, no predpokladá sa, že je to kvôli nejednotnej kvalite jednotlivých ochrán tváre, ktoré zamestnanci nosili.

Ak by ste však chceli vlastniť nový produkt od Apple, máme zlé správy. Rúška od Apple totiž nebudú zaradené do predaja.

Novinka je určená len pre zamestnancov Apple v kanceláriách a predajniach. Povinnosť nosiť rúško platí v mnohých krajinách po celom svete, Apple chce preto vzhľad svojich zamestnancov zjednotiť.

TIP REDAKCIE
LG predstavil rúško čistiace vzduch. Má 2 ventilátory a je poháňaný batériou

Rúško, ktoré si Apple navrhol sám, má byť okrem čistého dizajnu aj účinnejšie. Ako podotkol server Bloomberg, zložené sú z troch vrstiev zatiaľ nespresneného materiálu, ktorý je schopný odfiltrovať vírusy a baktérie. Každé rúško je možné použiť až päťkrát a následne oprať. Celý názov produktu? Apple Face Mask, samozrejme.

[the_ad id=”16606″]

Sklamaním môže byť fakt, že na rúšku sa nenachádza logo výrobcu, čo by bol pre mnohých asi najväčší dôvod niečo podobné vlastniť. Prvú fotku sa podarilo získať serveru MacRumors. Medzi všetkých zamestnancov by sa rúško malo dostať do dvoch mesiacov, potvrdil sám výrobca.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať