note10

Aktualizácia na One UI 2.5 je hotová pre ďalší model: Ak máš Galaxy Note 10, aktualizuj!

Len včera sme sa dozvedeli, že Samsung rozbehol aktualizáciu pre rodinu smartfónov Galaxy S10, vďaka ktorej získavajú najnovšiu verziu rozhrania One UI 2.5.

Len nedávno sme sa dozvedeli, že Samsung rozbehol aktualizáciu pre rodinu smartfónov Galaxy S10, vďaka ktorej získavajú najnovšiu verziu užívateľského rozhrania One UI 2.5.

Samsung sa do softvérovej inovácie oprel, keďže totožnú aktualizáciu začína doručovať aj všetkým zariadeniam radu Note 10, teda aj Note 10+, jeho 5G verzii a skromnejšiemu prevedeniu Note 10 Lite.

Je to asi prvýkrát, čo Samsung spustil proces aktualizácie takýmto synchronizovaným spôsobom. Veríme, že je to znak kvalitnejšej softvérovej podpory, keďže sa výrobca zaviazal, že svojim popredným smartfónom a tabletom dodá až tri generácie operačného systému Android.

One UI 2.5
Samsung Galaxy Note 10+

Rozhranie One UI 2.5 so septembrovou bezpečnostnou záplatou je stále postavené na operačnom systéme Android 10. Sme skôr zvedaví, akým tempom sa bude rozširovať Android 11, ktorý by mali ešte v tomto roku obdržať zariadenia Note 20, Galaxy S20, Galaxy Tab S7, ale aj smartfóny s ohybnými obrazovkami.

TIP REDAKCIE
Netflix neprilákal dosť nových predplatiteľov: Akcie firmy spadli o 20 %

Opäť platí, že One UI 2.5 sa medzi používateľmi šíri postupne, preto treba na aktualizáciu ešte nejaký čas počkať. Samsung aktualizuje medzinárodné verzie zariadení, čiže tie, ktoré sa predávajú aj u nás.

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať