Zlodej v Medzilaborciach ukradol 14 smartfónov a 1 tablet: Boli to len makety

Na Slovensku sa často píšu rôzne príbehy, niektoré z nich aj bizarné. Medzi tie zvláštnejšie určite patrí nedávna snaha zlodeja, ktorý sa vlámal do predajne jedného z operátorov.

Na Slovensku sa často píšu rôzne príbehy, niektoré z nich aj bizarné. Medzi tie zvláštnejšie určite patrí nedávna snaha zlodeja, ktorý sa vlámal do predajne jedného z operátorov. O kuriozite informovala Polícia SR na svojom Facebooku.

Včera krátko po polnoci prišiel v Medzilaborciach k predajni mobilného operátora muž, zobral zo zeme dlažobnú kocku, rozbil dvere, vošiel do predajne, kockou z dlažby rozbil aj vitrínu a zobral z nej 14 mobilov a 1 tablet,“ objasňuje polícia.

Čo však zlodej nevedel je to, že operátor mal vo vitríne vystavené len makety zariadení. To však zlodejovi necvaklo, a tak ich zabalil do tašky a utekal ďalej.

Keď už bol takto rozbehnutý, presunul sa ku kvetinárstvu a rovnakým spôsobom „nakupoval“ aj tam. Opäť zobral zo zeme dlažobnú kocku, rozbil okno na predajni, ktorým vošiel dnu a zobral darčekový kôš.

Ten vyhodil von rozbitým oknom avšak keď z kvetinárstva odchádzal vonku ho už čakala policajná hliadka, ktorá ho zadržala a obmedzila na osobnej slobode,“ opisuje prípad polícia.

TIP REDAKCIE
Rocket League dorazil do smartfónov: Stiahnuť si ho môžeš na Android aj iOS

Mužovi podľa informácií polície hrozí až dvojročné väzenie.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať