To bolo rýchle: Užívatelia Galaxy Note20 Ultra hlásia problémy s foto modulom

Viacerí užívatelia si totiž začali všímať, že sa pod ochranným sklom, ktorý chráni senzory pred vonkajším poškodením, zbiera nielen prach, ale aj kondenzát.

Samsung začiatkom tohto mesiaca predstavil špičkový Galaxy Note20 Ultra. Tohtoročné rozšírenie série ponúka presne to, čo sa od moderných vlajkových lodí očakáva. Či už je reč o kvalitnom displeji, obrovskej operačnej pamäti alebo výkonných foťákoch, Note20 Ultra ponúka všetko. Rozhodne však nie je dokonalý.

Výbava nového Note je exemplárnym príkladom, ako majú dnešné vlajkové lode vyzerať. No aj keď ponúka tie najvyššie čísla v každom možnom smere, nie je úplne dokonalý, upozorňuje publikácia Pocketnow.

Problémom je modul

Problémom však v tomto prípade nie je kvalita snímačov, ale konštrukcia modulu ako takého. Viacerí užívatelia si totiž začali všímať, že sa pod ochranným sklom, ktorý chráni senzory pred vonkajším poškodením, zbiera nielen prach, ale aj kondenzát.

Zdroj: Pocketnow/SamMobile

Aktuálne jediným možným vysvetlením vzniku tohto problému je chybná výroba. V tomto prípade tak softvérová aktualizácia asi nepomôže.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Slovákov ohrozuje nový podvod. Okradnú vás o peniaze, mieria na to najzákladnejšie!

Netreba sa však obávať. Zdroj uvádza, že tento nedostatok by nemal nijak ovplyvniť funkcionalitu fotoaparátov. A taktiež je dôležité zdôrazniť, že ním ani zďaleka netrpí každý jeden expedovaný kus. Server SamMobile uvádza, že počet sťažností na chybný modul dosahuje “len” niečo vyše stovky.

Samsung sa k situácii doposiaľ nevyjadril.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať