FIIDO M1 je v Európe: Elektrický bicykel je plný technológií a má šialený 100 km dojazd!

FIIDO je spoločnosť, ktorú na Slovensku možno veľa ľudí nepozná, no v skutočnosti ide o veľkého a veľmi šikovného výrobcu elektrických kolobežiek a bicyklov.

FIIDO je spoločnosť, ktorú na Slovensku možno veľa ľudí nepozná, no v skutočnosti ide o veľkého a veľmi šikovného výrobcu elektrických kolobežiek a bicyklov. Jeden z jeho najnovších modelov, FIIDO M1, ponúka kvalitnú konštrukciu a dostatok výkonu pre väčšinu nadšencov elektro sveta.

FIDOO M1 je elektrický a skladateľný bicykel, ktorý sa hravo zmestí do kufra auta. Jednoduchý systém skladania a rozkladania z neho robí ideálneho partnera na výlety alebo do mesta. Fakt, že sa hodí aj do prírody je zjavný aj na jeho konštrukcii.

FIIDO M1
FIIDO M1

Veľké a hrubé pneumatiky vám zaručia vynikajúcu stabilitu, zatiaľ čo silný motor vám pomôže bez väčšieho úsilia zvládnuť aj náročnejší terén.

FIIDO M1
FIIDO M1

FIIDO M1 – elektrický bicykel

Cena: 823,99 € | Kupón: FIIDOM1E | Dostupnosť: EÚ sklad

O výkon sa stará 250 W elektromotor, ktorý v spolupráci s objemnou batériou zaručí v závislosti od terénu dojazd až do 100 kilometrov. To je na poobedňajšie zablbnutie si niekde v lese až až. Nosnosť bicykla je 100 kilogramov, takže zabaviť sa môžu aj väčšie „deti“.

Motor vo FIIDO M1 vás dokáže prepraviť až rýchlosťou 31 km/h, čo sa môže zdať ako pomalšia jazda, no verte mi, nič pomalé na nej nie je, hlavne ak takouto rýchlosťou nebudete cestovať po asfaltovej ceste ale lesom.

FIIDO M1
FIIDO M1

Hlavné vlastnosti FIIDO M1

  • Zadné aj predné odpruženie
  • 20“ pneumatiky
  • Veľká 36 V 12,5 Ah batéria
  • Dojazd až do 100 km v závislosti od terénu a hmotnosti človeka
  • Prehadzovací systém SHIMANO
  • Ozubené koleso s 52 zubami (drážkami)
  • Kotúčové brzdy vpredu aj vzadu
  • Vzduchová vidlica so zdvihom 55 mm
FIIDO M1
FIIDO M1

Bicykel disponuje niekoľkými bezpečnostnými funkciami spojenými s batériou. Výrobca implementoval systém kontroly prebíjania akumulátora, meranie teploty článkov aj systém monitorovania prílišného vybíjania.

FIIDO M1
FIIDO M1

Súčasťou výbavy je aj LCD displej, na ktorom uvidíte všetky základné informácie ako aktuálnu rýchlosť, prejdenú vzdialenosť a samozrejme aj stav batérie. Treba však mať na pamäti, že bicykel nie je žiadne „tintítko“. Robustná konštrukcia a veľká batéria sa podpísali pod celkovú váhu 25 kg.

FIIDO M1
FIIDO M1

V základnom nastavení bicykel nedosahuje maximálnu rýchlosť 31 km/h, čo sa však dá veľmi jednoducho zmeniť. Nižšie nájdete návod, ako na to.

Ak vás FIIDO M1 zaujal, kúpiť si ho môžete v overenom obchode GeekBuying za 823,99 €. Nezabudnite použiť kupón FIIDOM1E.

Podobné akcie na parádne zariadenie určené pre trávenie voľného času nájdete na tejto stránke. V ponuke sú elektrické kolobežky, bicykle, drony a mnoho ďalšieho.

V spolupráci s Geekbuying.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať