Redmi má tento mesiac predstaviť smartfón so 120 Hz displejom a čipom Dimensity 1000+

Pôjde o vôbec prvý smartfón z dielne spoločnosti Redmi, ktorý bude vybavený stále čerstvým 5G čipsetom od spoločnosti MediaTek.

Pozdnačka Xiaomi údajne môže už tento mesiac predstaviť svoj nový smartfón. Ako píše sever Gizmochina, má byť vybavený čipsetom Dimensity 1000+ od MediaTek, OLED displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a vysúvacím selfie fotoaparátom. O novinke ako prvý informoval informátor Digital Chat Station.

Taktiež stojí za zmienku, že pôjde o vôbec prvý smartfón z dielne Redmi, ktorý bude vybavený spomínaným 5G čipsetom od spoločnosti MediaTek.

Zdroj: Digital Chat Station (Weibo) – via Gizmochina

Do portfólia výrobcu sa tak už onedlho pridá ďalší smartfón s podporou 5G sietí. Údajne môže debutovať ako Redmi K40.

Pred časom sa začali šíriť špekulácie, že smartfón ponúkne 120 Hz LCD panel. Informátor však deklaruje, že výrobca v zatiaľ záhadnom zariadení použije OLED panel. Obnovovacia frekvencia by pritom mala ostať nezmenená.

Dobrou správou, ktorá poteší mnohých fanúšikov smartfónov od Redmi, je, že novinka bude vybavená vysúvacím selfie fotoaparátom. Kontroverzných výrezov sa teda v tomto prípade nemusíme obávať.

TIP REDAKCIE
iPhone 12 a iPhone 13 majú problém s Bluetooth pripojením v aute. Na vine sa zdá byť iOS 15

Smartfón bude vybavený OLED panelom. To znamená, že možný Redmi K40 by mal ponúknuť snímač odtlačkov prstov v displeji. Informátor ďalej uvádza, že interiér smartfónu by mal obsahovať aj 4 500 mAh batériu.

Zariadenie sa údajne nedávno objavilo aj v prostredí certifikácie 3C, a to pod označením M2006J10C. Ak skutočne ide o prichádzajúci smartfón od Redmi, k zákazníkom by mal doraziť s 33 W nabíjačkou.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať