DATART spúšťa predpredaj čerstvo predstaveného smartfónu OnePlus Nord

DATART sa stal oficiálnym predajcom značky OnePlus na Slovensku a dnes štartuje predpredaj smartfónu OnePlus Nord na stránke predajcu DATART.

DATART sa stal oficiálnym predajcom značky OnePlus na Slovensku a štartuje predpredaj smartfónu OnePlus Nord na stránke predajcu DATART. Predaj novinky v internetovom obchode aj v predajniach DATART sa spustí od 5. augusta.

DATART je oficiálnym predajcom značky OnePlus a ponuku produktov značky odštartuje predajom smartfónu OnePlus Nord, a to v dvoch variantoch. Modely s nižšou kapacitou pamäte 128 GB sú v ponuke v dvoch farbách – Gray OnyxBlue Marble. Model s vyššou kapacitou pamäte 256 GB je rozšírený o farebné prevedenie Gray Ash.

“Mobilné telefóny patria dlhodobo k najžiadanejším produktom. Značkou OnePlus rozširujeme ponuku smartfónov vyššej strednej triedy, s ktorými budú spokojní aj náročnejší používatelia. Model OnePlus Nord sa radí medzi herné telefóny, disponuje vysoko výkonným procesorom a vzhľadom na svoje vybavenie je za veľmi atraktívnu a dostupnú cenu,“ hovorí Tomáš Račák, špecialista produktového marketingu značky DATART a dodáva, že predaje smartfónov medziročne vzrástli o 12 percent a taktiež sa zvýšil dopyt po herných telefónoch.

TIP REDAKCIE
Winamp hlási návrat: Legendárny prehrávač príde čoskoro, môžete sa stať beta testermi!

Zákazníci môžu nový smartfón OnePlus Nord kúpiť v predpredaji na stránke predajcu DATART od 409 EUR.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať