Ghost of Tsushima zožal úspech, za prvé 3 dni sa ho predalo vyše 2,4 milióna kópií

Čerstvej hernej novinke sa podarilo predbehnúť nielen Horizon Zero Down, ale aj exkluzivity ako Bloodborne, Days Gone či Knack.

Nová open-world hra Ghost of Tsushima od spoločnosti Sony sa teší obrovskému úspechu. V priebehu prvých troch dní od vydania sa jej podarilo predať viac ako 2,4 milióna kópií, informuje portál GameSpot.

Čerstvej hernej novinke sa podarilo predbehnúť nielen Horizon Zero Down, ale aj exkluzivity ako Bloodborne, Days Gone či Knack.

Stále sa však Ghost of Tsushima nedarilo tak, ako napríklad titulu The Last of Us: Part ll, ktorého sa počas prvých troch dní od debutu predalo vyše 4 milióny kópií, čím prekonal hru Spider-Man, ktorej sa počas rovnakého obdobia podarilo predať približne “len” 3,3 milióna kópií.

Ghost of Tsushima má čo ponúknuť

Aj keď čerstvý titul z Sucker Punch Productions nie je najúspešnejším v histórii, rozhodne sa má čím chváliť. Ide o akčnú adventúru s prepracovaným príbehom, v ktorom hlavnú úlohu zohráva Jin Sakai, jeden z posledných samurajov na ostrove Tsushima počas prvej mongolskej invázie v Japonsku. V cene sú samozrejme aj záživné súboje či nádherné grafické spracovanie, od ktorého sa dá len veľmi ťažko odtrhnúť.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Honor 50: Bez Huawei, no za to s Google

Hru si môžete stiahnuť z PlayStation Store, kde vás vyjde na 69,99 €. Suma je celkom vysoká, no vyššie spomenuté čísla sú jasným náznakom, že hra za to naozaj stojí.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať