Asus potvrdzuje: ROG Phone 3 ponúkne gigantickú 6 000 mAh batériu!

Výrobca oficiálne potvrdil, že batéria v ROG Phone 3 bude dosahovať kapacity až 6 000 mAh, vďaka čomu by mal s prehľadom vydržať aj viac ako celý jeden deň.

Na povrch vyplávali nové informácie ohľadom pripravovaného herného smartfónu Asus ROG Phone 3. Konkrétne sa týkajú batérie, informuje server Android Authority.

Spoločnosť Asus má svoj nový ROG Phone predstaviť už zajtra, t. j. 22. júla. Bude sa vyznačovať nielen netradičným dizajnom, ale aj špičkovými špecifikáciami.

Základná výbava ponúkne gigantickú batériu

Výrobca prostredníctvom siete Weibo oficiálne potvrdil, že batéria v ROG Phone 3 bude dosahovať kapacity až 6 000 mAh, vďaka čomu by mal s prehľadom vydržať celý deň, a to aj pri maximálnej záťaži.

ROG Phone 2, ktorý je taktiež vybavený 6 000 mAh batériou, vydrží síce až dva dni, avšak nová generácia bude disponovať podporou 5G sietí, čo si rozhodne vyžiada svoju daň na spotrebe.

K ROG Phone 3 si budete môcť pripojiť aj chladič či ovládač v štýle Nintendo Switch

To však nie je to jediné, čo sa o pripravovanej hernej novinke dozvedáme. Informátor Ishan Agarwal a publikácia PriceBaba totiž zverejnili rendery rôznych zaujímavých doplnkov, ktoré bude možné použiť s ROG Phone 3. Nájsť medzi nimi môžeme napríklad chladič či ovládač v štýle Nintendo Switch.

Asus má svoj nový smartfón predstaviť už zajtra, 22. júla. Ak sa o ňom chcete dozvedieť viac, odporúčame vám prečítať si náš samostatný článok.

TIP REDAKCIE
Huawei na Slovensku predstavil herné monitory MateView GT: Prekvapia cenou
Total
26
Zdieľaní
Total
26
Zdieľať